Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

Klodiana Lala

Gazetarja shokon me deklaratën: Në Tiranë ka 4,000 spaçatorë, një 71 vjeçare është arrestuar duke shpërndarë heroinë

Klodiana Lala, gazetare e njohur e kronikës, thotë se në kryeqytet janë rreth 4,000 persona që merren me shpërndarjen e lëndëve narkotike. Ajo ka...

Atentati ndaj Leart Kekaj në Vlorë, gazetarja: Dyshohet se kanë qenë vrasës me pagesë

Gazetarja Klodiana Lala thotë se dyshimet janë që Leart Kekaj u vra në Vlorë nga vrasës me pagesë. E ftuar në “Open”, Lala deklaroi se...

Lehtësimi i akuzave nga Prokuroria për Rrajat, gazetarja: Dy njerëz janë detyruar ditën e sotme të heqin dorë nga ankimi

"Dy njerëz janë detyruar ditën e sotme të heqin dorë nga ankimi. Ata janë detyruar sepse janë gjendur përpara një skenari mafioz. Nëse Prokuroria donte...

Gazetarja Klodiana Lala paralajmëron: Priten arrestime për të tjerë zyrtarë të lartë

Gazetarja e kronikës Klodiana Lala ka komentuar sërish aferën e sterilizimit. E ftuar në emsionin “Kjo Javë”, në News24 Lala u shpreh se ish-ministri Beqaj...

Denoncimi i gazetares: Drejtori i Portit të Durrësit ka emëruar shef Operacional djalin e tezes

Gazetarja e njohur e kronikës Klodiana Kala, denoncon ato që i quan emërime nepotike në Portin e Durrësit. Ajo thotë se kreu i këtij...

Nikla, fshati nën thundrën e terrorit

Nga Klodiana Lala Marta, që në fakt, nuk është emri i vërtetë i saj, është 18 vjeç dhe pret të nisë Universitetin në Tiranë. Ajo...

“Hekurthyesi” i votave të Durrësit, pas hekurave

Vangjush Dako ishte vetëm 41 vjeç kur u shfaq për herë të parë si ylli shkëlqyes i socialistëve kur këta të fundit ishin në...

“Qëndro dhe disa ditë në zyrë dhe do e shohësh”, gazetarja zbulon detaje për videon erotike: Safeti e dinte! Një këshilltar i tha…

Gazetarja Klodiana Lala ka komentuar mbrëmjen e sotme videoskandali erotik, ku kryetari i dorëhequr i Bashkisë së Kukësit, u shfaq duke kryer marrëdhënie seksuale...

Klodiana Lala nxjerr “provat” për Fredi Belerin, Vangjel Dule braktis emisionin (VIDEO)

Një debat me gazetaren e njohur të kronikës Klodiana Lala, është bërë shkak që politikani Vangjel Dule të braktisë studion e emisionit ku dy...

Të pathënat e ekzekutimit të biznesmenit nga turisti vrasës

Nga Klodiana Lala Me siguri askush nuk e kishte çuar në mendje se Ardian Nikulaj, një politikan vendor me shumë influencë në zonën e Lezhës,...

Lajmet e fundit