Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

KF Tirana

Portieri bardheblu i bashkohet fushatës së Erion Veliajt dhe rrëfen zhgënjimin nga Basha: I besova premtimeve të tij, ai e çoi ekipin e Tiranës...

Portieri legjendar i Tiranës dhe i kombëtares shqiptare të futbollit, Ilion Lika ka qenë protagonisti i ditës së sotme në Asamblenë e Partisë Socialiste...

Tirana me ‘marshin e pestë’, vijojnë përgatitjet intensive (FOTO)

Tirana është në ditën e dytë të fazës përgatitore që po zhvillohet në Ohër.  Ndonëse bardheblutë e filluan disi me vonesë...

Përplasja e Laskës me Halilin te sheshi “Shqiponja”, Policia i procedon penalisht të dy (Njoftimi)

Policia e Tiranë ka proceduar penalisht në gjendje të lirë presidentët e dy klubeve të Superligës Shqiptare. Bëhet fjalë për presidentin...

Klubi i Tiranës zyrtarizon përjashtimin e Takut: Ja çfarë ndodhi në seancën stërvitore

Afrim Taku është përjashtuar nga seanca e djeshme stërvitore pas një konflikti që ka pasur me trajnerin Mirel Josa. Ashtu siç...

Ilir Daja ‘kapet’ gjatë emisionit me Bulkun: Ti tani e ke nisur trajningun…

Pas barazimit 2-2 kundër Tiranës, trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja ka folur për lojën që prodhpo skuadra e tij dhe faktin se në Korçë...

Përfundon me spektakël ndeshja Tirana-Skënderbeu në “Selman Stërmasi” (VIDEO)

Ka përfunduar në barazim 2-2 takimi Tirana-Skënderbeu që u zhvillua në kuadër të javës së 25-të të Superligës. Ede shënoi në...

Gazetari “thumbon” Gjokën: Çfarë pakti ka mes Kukësit dhe Tiranës për Kampionatin apo Kupën? Nxehet trajneri

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka, ka folur për mikrofonin e ‘Supersport’ pasi skuadra e tij fitoi 2-1 përballë Tiranës. “Sot isha...

Drejtori i policisë së Tiranës sqaron rrezikun: Ja pse nuk mund të zhvillohet Partizani-Vllaznia në “Selman Stërmasi”

Një një prononcim për "News 24" ka folur dretori i policisë së Tiranës, Ervin Hodaj në lidhje me ndeshjen Partizani-Vllaznia që është vendosur të...

Lajmet e fundit