Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

keshilltaret bashkiake

Nga Endri Fuga te Besart Kadia dhe Halit Valteri, LISTA E PLOTË e kandidatëve të PS për këshilltarë bashkiakë në TIRANË, rikthehen Joleza Koka...

Kryebashkiaku aktual i Tiranës dhe kandidati për një mandat tjetër në zgjedhjet e 14 majit, Erion Veliaj ka prezantuar sot listën me 66 kandidatë...

Agravohet situata në Vlorë/ Rama dhe Dritan Leli ballafaqohen në Këshillin Bashkiak, u kërkohet takim (KËRKESA)

Investimet e Qeverisë në Vlorë për ta kthyer atë në një qendër të turizmit dhe indiferenca e Bashkisë së qytetit bregdetar për trajtimin e...

LISTA/ Profesorë, artistë e zv.ministrat, ja 100 EMRAT e ekipit të Erion Veliajt për Tiranën

Pas zyrtarizimit të kandidaturës së kryebashkiakut Erion Veliaj për një mandat të dytë në Tiranë, qytetarët e kryeqytetit janë njohur edhe me emrat e...

Zbardhet skandali, këshilltarët bashkiakë të Tiranës zotërojnë kioska tek “Pazari i Ri” (EMRAT)

Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në rrjetin social facebook ka denoncuar një rast të rëndë korruptiv sipas tij. ...

Lajmet e fundit