Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

kerkim nderkombetar

Të dënuar me burg nga gjykata e Tiranës për mashtrim, arrestohen tre të shumëkërkuarit në Itali dhe SHBA (EMRAT)

Tre persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar janë arrestuar falë bashëpunimit mes Interpol Tirana dhe  autoriteteve italiane e amerikane.  Bëhet e dije se shtetasit...

Policia nuk e gjen në Shqipëri, SPAK shkresë INTERPOL: Të shpallet në kërkim ndërkombëtar Arben Ahmetaj

Prokuroria e Posaçme i ka dërguar një shkresë zyrtare Organizatës Botërore të Policisë Kriminale, njohur si Interpol, që të shpallë në kërkim ndërkombëtar politikanin...

Arrestohen dy persona në Lezhë, ishin shpallur në kërkim nga Italia (EMRAT)

Strukturat qendrore të Policisë së Shtetit, ato të Policisë së Lezhës dhe Interpol Tirana kanë zhvilluar në vendin tonë, operacionin ndërkombëtar antidrogë të koduar...

I shpallur në kërkim nga Franca për vjedhje, arrestohet shqiptari në Greqi

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke në ishullin e Zakynthos, pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Franca. Bëhet me dije...

Dyshohet si i përfshirë në masakrën e Velipojës, arrestohet shqiptari i shumëkërkuar në Itali

Një shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar ka rënë në prangat e policisë italiane. Shqiptari është arrestuar teksa po qëndronte në një hotel Misano Adriatico,...

Në kërkim ndërkombëtar nga Italia, vetëdorëzohet 36 vjeçari: Pjesë e një organizate kriminale dhe i akuzuar për trafik droge

Një 36 vjeçar nga Tirana është vetëdorëzuar këtë të hënë në ambientet e Komisariatit nr.2 në kryeqytet, pasi autoritetet e drejtësisë italiane e kishin...

SPAK kërkesë Policisë së Shtetit: Nxirrni Mirel Mërtirin në listën e personave në kërkim ndërkombëtar!

Prokuroria Speciale i ka kërkuar zyrtarisht Policisë së Shtetit që të shpallë në kërkim ndërkombëtar pronarin e një prej kompanive të inceneratorëve, shtetasin Mirel...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Gjermania për mashtrim të rëndë, arrestohet 25-vjeçari në Morinë

Një 25-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Morinë, pasi është në kërkim ndërkombëtar nga Gjermania. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

EMRI/ I dënuar me 15 vite burg nga Italia, arrestohet 52-vjeçari në Vlorë

Një 52-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Italia ka rënë në prangat e policisë së Vlorës. Bëhet me dije se është arrestuar Adriatik Budani,...

EMRI/ I dënuar me 25 vite burg për trafikim droge, arrestohet në Durrës trafikanti i shumëkërkuar nga Italia

Një 55-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Italia për trafikim të lëndëve narkotike, ka rënë në prangat e policisë së Durrësit. Bëhet me dije...

Lajmet e fundit