Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

kengetarja

Iu gjetën vazo me kanabis në shtëpi, ja sa vite burg rrezikon Enca

Këngëtarja Ruenca Haxhiaj, e njohur me emrin e artit Enca, është arrestuar nga Shërbimet e Komisariatit Nr. 1 në Tiranë, pasi në ballkonin e...

FOTO/ Policia në lagjen me vila të pasanikëve në Tiranë, arrestohet Enca: Kishte mbjell hashash në vazot e luleve

Këngëtarja Ruenca Haxhiaj, e njohur me emrin e artit Enca, është arrestuar nga Shërbimet e Komisariatit Nr. 1 në Tiranë, pasi në ballkonin e...

“Këto ku**a…”, pas rikthimit, Enca “shpërthen” në të shara në rrjetet sociale

Një ditë më parë këngëtarja Enca Haxhia publikoi projektin e saj më të ri muziko. Pas një periudhe pauze këngëtarja vendosi të rikthehej me...

Aurela Gaçe i thotë “JO” tani bashkëpunimit me Luiz Ejllin!

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Vip, Luiz Ejlli përmenti disa artistë të cilët i vlerëson dhe ka respekt, një prej tyre ishte...

Arti në zi, ylli i popit ndërron jetë në moshën 56-vjeçare

Sinéad O'Connor, ylli i popit irlandez, ka ndërruar jetë në moshën 56-vjeçare, sipas The Telegraph. Këngëtarja e njohur, Sinéad O'Connor është ndarë nga jeta në...

U martuan disa muaj më parë, Eros Grezda dhe Ajsel Abazi së shpejti do bëhen prindër

Vetëm pak muaj pasi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë çifti Grezda do të bëhen prindër. Këtë lajm të bukur e ka dhënë vetë futbollisti...

“Kam frikë se vdes”, Bebe Rexha flet për sëmundjen që prek 1 në 10 gra

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, shpesh gjykohet për kilet e tepërta që ka. Ajo së fundmi ka treguar se vuan nga sindroma e...

Edi Paloka për këngëtaren që bëri video-mesazh për Veliajn: Në një dasmë, e ulën me një grup djemsh të dehur dhe e qëllonin me...

Politikani demokrat Edi Paloka ka bërë një koment në llogarinë e tij, pas reagimeve dhe sharjeve për këngëtarët dhe artistët që janë shfaqur krah...

Rita Ora korr një tjetër sukses në muzikën ndërkombëtare

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka korrur një tjetër sukses. Vetmë disa ditë më parë ajo publikoi këngën e saj më të...

Bebe Rexha flet për kulturën shqiptare në revistën amerikane: Aty burrat hanë, flasin të parët, gratë trajtohen si të dorës së dytë

Bebe Rexha është një tjetër emër i cili po ngre lart Shqipërinë nëpër botë. Së fundmi këngëtarja me famë ndërkombëtare ka dhënë një intervistë...

Lajmet e fundit