Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

kengetari

Një jetë i këndoi Atdheut, shuhet këngëtari mirditor Gjovalin Filopati

Gjovalin Filopati, një këngëtar dhe artist i njohur mirditor, është ndarë nga jeta dje në moshën 71 vjeçare. Bashkia e Mirditës ka organizuar sot...

Këngëtari legjendar i popit, shuhet Tony Bennett

Tony Bennett, këngëtari legjendar i popit dhe xhazit të Nju Jorkut, ka vdekur në moshën 96-vjeçare. Vdekja e tij u konfirmua nga publicistja e...

Elton John mbyll 50 vite karrierë dhe u thotë lamtumirë fansave

Elton John u tha miliona fansave se do të mbeten në "mendjen, zemrën dhe shpirtin e tij", duke përfunduar turneun e tij të lamtumirës...

VIDEO/ Sara Hoxha i vë kryqin Luizit

Përgjatë gjjithë sezonit të Big Brother Vip 2 jo pak herë pamë tabelën me fotot e banorëve që organizatorët e këtij formati mbanin në...

Moderatorja shqiptare “plas bombën”: Ky këngëtar shqiptar më ka kërkuar s*ks, është i lidhur

Moderatorja e njohur, Sabina Meta, ka plasur “bombën” e radhës. E ftuar në emisionin “Natën me Aulonën”, Sabina ka treguar se një këngëtar shqiptar,...

“Më hodhën baltë mbi nënën dhe motrën”, rrëfehet Luizi: Me 20 mijë dollarët e mbledhura në “GoFondMe” do i dhuroj shtëpi një familjeje në...

Fituesi i “Big Brother Vip 2”,  Luiz Ejlli ka thënë se është prekur shumë nga komentet negative të fansave, duke u shprehur se është...

Në gjendje të rënduar shëndetësore, këngëtari i njohur anulon koncertet: Jam i rrethuar nga mjekët…

Këngëtari i njohur Paul van Haver, i njohur me emrin e artit si Stromae ka anuluar të gjitha datat e turneut të tij. Këtë...

VIDEO/ Butrint Imeri në lidhje të re dashurie? Kush është vajza “misterioze” krah këngëtarit

Këngëtari Butrint Imeri ka qenë në qendër të protaleve rozë gjatë kohëve të fundit dhe shkak për këtë u bë marrëdhënia që ai ka...

Kënga e Ramës për fushatën, Arjan Çani zbulon emrin e këngëtarit: Është një djalë i ri nga Elbasani

Analisti Arjan Çani ka zbuluar mbrëmjen e kësaj të enjteje emrin e këngëtarit, të cilit kryeministri Edi Rama i ka marrë këngën për ta...

VIDEO/ Televizioni grek jehonë Luizit, prezantuesi mbetet “gojë hapur”

E sikur të mos mjafonte buja në Shqipëri, ku Big Brother Vip po shfaqet kudo, si në rrjetet sociale po ashtu dhe në titujt...

Lajmet e fundit