Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

kembim

Këmbente paratë ne “crypto”, Policia shpall në kërkim kosovarin, sekuestrohen mijëra euro

Mijëra euro parat të gatshme dhe të depozituara në dy llogari në kriptomonedha janë sekuestruar nga Policia e Tiranës, Njësia për Hetimin e Krimit...

Nuk ka kërkesë dhe ka shumë prurje, euro dhe dollari prekin nivelin më të ulët për këtë vit

Kursi i këmbimit të euros me lekun ra më tej ditën e sotme dhe preku nivelin më të ulët për vitin 2023. Sipas kursit...

Euro rikthehet pranë 115 lekëve, pas ditëve në rënie historike

Euro ka rifituar terren në kursin e këmbimit me lekun në ditët e fundit, sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë. Monedha europiane...

Euro në “tatëpjetë”, kursi i afrohet kufirit të 115 lekëve

Rënia e Euros në kursin e këmbimit me Lekun po thyen rekorde të reja historike. Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë,...

U prezantua si azerbajxhanas, si e shpërqendroi kambistin dhe i vodhi 50 mijë euro, policia fshehu ngjarjen

Në një pikë këmbimi në Fier janë vjedhur 50 mijë euro disa ditë më parë. Bëhet me dije se ngjarja ka...

Euro e nis javën me rritje, ja me sa u këmbye sot

Euro e ka nisur me rritje të fortë këtë javë, duke rikuperuar pikët që humbi gjatë javës së kaluar. Sipas kursit...

Monedhat kryesore në rënie, ja kursi i këmbimit për sot

Të gjitha monedha kryesore kanë pësuar rënie. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, Euro, Dollari, Paundi Britanik, Franga zvicerane dhe...

Bankat po blejnë valutë, euro ‘lëviz’ sërish, me sa u këmbye sot

Monedha e përbashkët ka shënuar sërish rritje ditët e fundit, duke rikuperuar pas rënies që shënoi në pjesën e parë të javës së kaluar....

Euro me LUHATJE të mëdha, sot RËNIA më e madhe ditore nga qershori  

Euro po shënon luhatjet mëdha në ditët e para të 2019-s. Pasi e nisi vitin e fortë, monedha e përbashkët ka humbur pikë sot...

Lajmet e fundit