Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

kejvina kthella

‘I merr, i rrit dhe të ikin’, Kejvina Kthella i përgjigjet Ermal Mamaqit

Kejvina Kthella u përfol shumë në media për largimin nga emisioni ‘Xing me Ermalin’, ku u bë edhe e famshme. Tashmë...

Guxon Kejvina Kthella, ‘lë me gojëhapur’ me fustanin e ‘çuditshëm’ të nusërisë

Modelja e njohur Kejvina Kthella është kthyer tashmë në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Kejvina po korr...

Kejvina Kthella rikthehet në ekran, këtë herë krah Eduard Ndocajt

Modelja Kejvina Kthella u largua pak kohë më parë nga emisioni ‘Xing me Ermal' pasi u tha se do të bëhej pjesë e një...

Feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush Kejvina Kthella

Kejvina Kthella tashmë është një ndër modelet më të njohura dhe më të komentuara në mediat rozë. Sot për Kejvinën është...

Vetëm 25 vjeç, Kejvina Kthella nënë për herë të parë

Kejvina Kthella tashmë është një ndër modelet më të njohura dhe më të komentuara në mediat rozë. Kejvina është shumë aktive...

Zbulohet arsyeja madhore për të cilën Kejvina Kthella la Ermal Mamaqin

Modelja Kejvina Kthella, braktisi në mes emisionin ‘Xing’ të Ermal Mamaqit dhe duket se paska pasur një arsye vërtet madhore. Bjondja...

‘Do përfundosh me një qeros me lek’ ja si i përgjigjet Kejvina Kthella ndjekësit

Kejvina Kthella tashmë është një ndër modelet më të njohura dhe më të komentuara në mediat rozë. Kejvina është shumë aktive...

Kejvina Kthella argëtohet në të njëjtin club me Rita Orën, këngëtarja kërcen me këngën e Capital T (VIDEO)

Ish velina e njohur Kejvina Kthella ka qenë në një prej clubeve më të njohur në Milano ku këgëtarja shqiptare me famë botëtrore Rita...

Me peshqir në kokë dhe vetëm me reçipeta, Kejvina Kthella ‘ndez’ rrjetin nga Zvicra (FOTO)

Peshqiri në kokë, është kthyer në një trend për fotot e Instagramit. Kësaj praktike nuk i ka shpëtuar edhe Kejvina Kthella. ...

Zuri vendin e Kejvinës, flet Belinda: ARSYEJA pse e fitova punën në ‘Xing me Ermalin’ është…

Bëri bujë në media largimi i velinës Kejvina Kthella nga emisioni ‘Xing me Ermalin’. Ermal Mamaqi zbuloi se Kejvinën do ta...

Lajmet e fundit

Standard

Panorama

Tetori rozë

Dita