Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

kejvina kthella

Në pronësi të Kejvina Kthellës, SPAK kërkon konfiskimin e Audit A8 që i përkiste Redjan Rrajës (FOTO)

Prokuroria Speciale ka kërkuar sot konfiskimin e pasurive të Redjan Rrajës, nipi i deputetit socialist Rrahman Rraja, i cili u përfshi në një atentat...

Ëndrra e çdo vajze por e ka Kejvina? Modelja kalon mbrëmjen me reperin ndërkombëtar, ja fotoja që po qarkullon në Instagram

Kejvina Kthella është një ndër emrat më të komentuar të showbizit. Ajo di gjithmonë si të tërheqë vëmendje dhe si ti bëjë të tjerët...

Kjo vajzë është një ‘BOMBË’ e vërtetë, kaq seksi kishim kohë pa e parë Kejvinën

Kejvina Kthella është një nga vajzat më simpatike të ekranit shqiptar. Shpeshherë ajo poston foto joshëse në rrjetet sociale, ku nxjerr...

Më fustan të lagur, Kejvina Kthella provokon ndjekësit

Modelja e njohur Kejvina Kthella shpesh tërheq vënendjen, kjo falë formave trupore që ka. Ajo ndiqet nga një numër i madh...

Kejvina Kthella ‘çmend’ fansat me foto të nxehta nga shtrati

25 vjeçarja Kejvina Kthjella është një prej modeleve të njohura shqiptare dhe gjithmonë godet me fotot që poston më rrjetet sociale. ...

Me të brendshme të bardha dhe flokët brune, Kejvina hap arkivën dhe shfaqet siç nuk e keni parë kurrë më parë (FOTO)

Modelja e njohur Kejvina Kthella shpesh tërheq vënendjen, kjo falë formave trupore që ka. Ajo ndiqet nga një numër i madh...

Kjo foto e Kejvinës do t’ju lërë pa mendje, modelja pozon me bikini para pasqyrës

Modelja Kejvina Kthella di mirë si të tërheqi vëmendjen, kjo falë formave trupore që ka. Ajo ndiqet nga një numër i...

Kejvina Kthella e thotë troç: Ky është veprimi më ilegal që kam bërë

Kejvina Kthella është duke i kaluar ditët e karantinimit në SHBA, ndërsa mbetet shumë aktive në instagram, ku poston foto dhe zhvillon biseda me...

Rrëfehet në mënyrën më të sinqertë Kejvina Kthella, tregon defektet në trup

Kejvina Kthella është një ndër vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Kejvina është shumë aktive në Instagram ku publikon foto...

I merr, i rrit dhe të ikin’, ja si i përgjigjet Kejvina komentit të Ermal Mamaqit

Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizzit shqiptar. Para pak javësh, Kejvina u largua nga...

Lajmet e fundit