Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

kejsi

Zbuloi lidhjen me Kejsin, Lorenci i kërkon falje Sabianit dhe të dashurës: Kjo situatë ndikoi te ajo, kemi disa muaj bashkë

Lorenc Hasrama edhe pse pati një rrugëtim të shkurtër në Big Brother Vipm arriti të marrë vëmendjen e ndjekësve si dhe mediave rozë. Marrëdhënia e...

Keisi shpërthen në lot gjatë bisedës me Luizin: S’kam qenë e lidhur me Lorencin, thjesht një njohje (VIDEO)

Në një situatë të sikletshme është gjendur mbrëme Keisi, pasi gjatë “prime” të Big Brother me anë të një klipi u zbulua se kishte...

“Ka ardhur koha të bëjmë dëme”, çfarë po paralajmëron Sabiani, VIDEO që ngre dyshime

Pas afrimitetit të Kejsit me Kristin, babai i saj, Sabiani e ka shprehur hapur që nuk do ta mbështeste vajzën e tij në këtë...

Plas sherri mes ‘krushqve’? Roberti ka dy fjalë për Sabianin: Veprime anadollake, një prind evropian s’bën kështu…

Babai i një nga banorëve të shtëpisë, Krtisit, Robert Aliaj ka folur lidhur me historinë e djalit të tij me vajzën e këngëtarit, Sabianit,...

Çfarë mendon Sabiani për lidhjen e Kejsit me Kristin? Këngëtari HABIT me përgjigjen: Nuk dua në shtëpi…(VIDEO)

Kejsi Medini, vajza e këngëtarit Sabiani dhe Kristi duket se kanë filluar të kenë një marrëdhënie shumë të afërt me njëri-tjetrin në shtëpinë e...

Një tjetër çift brenda Big Brother? Kristi dhe Kejsi flenë të përfaquar me njëri-tjetrin (VIDEO)

Banorët e “Big Brother Vip”, Kristi dhe Kejsi kanë fjetur në krah të njëri-tjetrit, së bashku në një shtrat. Dyshja pas flirteve, janë  shtrirë...

Bëri bujë me fotot si kamariere në klubet e natës, reagon ish-bashkëshortja e Stresit: Puna nuk është turp, lërini llafet dhe më lini rehat!

Ditën e djeshme në media bënë xhiron disa foto të ish-bashkëshortes së Stresit, Keisit e cila shihej teksa punonte si kamariere në një lokal...

Shumë larg jetës lukzose të Instagramit, zbulohet jeta e re e ish të dashurës së Stresit si kameriere në club-et e natës

Kejsi dhe Stresi prej vitesh kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar. Marrëdhënia e tyre përfundoi rreth një viti më parë, mirëpo dhe...

Stresi poston foton e ëmbël me Kejsin: U njohëm të vegjël. Kaluam sfida, njerëz të ligj, por ata s’e dinë që…

Arkimedi dhe Kejsi nuk janë më bashkë si më parë, por vijojnë të mbeten miq dhe të kenë komunikim me njeri-tjetrin. Padyshim ata janë...

Stresi nxjerr klipin më të ri, gjejeni pak kush e suportoi e para (FOTO)

Sot këngëtari Arkimed Lushaj ka publikuar klipin e tij më të ri, në bashkëpunim me Finem dhe Solo. Projekti titullohet “Për...

Lajmet e fundit