Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

karta ID nga Shqipëria

Dy valixhe “FULL” me qindra dokumente false, mes tyre patenta dhe karta ID nga Shqipëria, arrestohen dy persona

Autoritetet në Athinë kanë sekuestruar dy valixhe me pasaporta të falsifikuara, leje qëndrimi, karta ID dhe letërnjoftime të azilkërkuesve. Policia greke ka vënë në pranga...

Lajmet e fundit