Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
2.6kmh
75 %
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
Sht
26 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

kanionet e gramshit

U bllokua për 18 orë në kanionet e Gramshit, flet 43-vjeçari: Ishte e frikshme, s’do të shkoja përsëri atje

Ka folur 43-vjeçari, i cili mbeti i bllokuar për 18 orë në kanionet e Gramshit. Ai u shpreh se i pëlqen natyra dhe se ka...

Lajmet e fundit