Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

kandili i detit

Jeni në plazh dhe ju djeg kandili i detit? Ja cilat janë zgjidhjet më të shpejta

Ditët e pusshimit në plazh shoqërohen dhe me “probleme” të vogla, siç janë kandilët e detit. Nëse të kanë djegur e di se për...

Lajmet e fundit