Tirana
scattered clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
29 %
1.5kmh
40 %
Sht
35 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

kanal

Gjenden peshq të ngordhur në një kanal në Lezhë

Një sasi e madhe peshqish janë gjetur të ngordhur ditën e sotme në një kanal në fshatin Kodhel të njësisë administrative Dajç. Pas kësaj Inspektorati...

Gjendet një trup i dekompozuar në një kanal në Divjakë, dyshimet e para

Gjendet një trup i dekompozuar në një kanal në Divjakë. Mendohet se trupi i pëket një 60 vjeçari i cili ishte denoncuar i zhdukur...

U gjet i vdekur në kanal, çfarë ka ndodhur me shqiptarin në Itali (EMRI)

Një emrigrant shqiptar është gjetur pa shenja jete në një kalanal në Venecia, Itali. Sipas mediave vendase mësohet se viktima është 53-vjeçari Gëzim Nuho. Nga...

Gjendet i pajetë në kanal një burrë në Vlorë, ja çfarë dyshohet

Një person i pajetë është gjetur në Vlorë, në “Kanalin e motorrit”. Bëhet me dije se i pajetë është gjetur shtetasi P. D., 65 vjeç,...

Përplasen “kokë më kokë” dy mjetet në aksin Pogradec-Korçë, njëra përfundon në kanal (FOTO)

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Pogradec-Korçë pranë fshatit Çerravë. Bëhet me dije se dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe...

Nga Tropoja por jetonte në Dobraç, Policia: Vajza që u gjet e vdekur në kanal është 37 vjeçe, motra bëri kallëzim dy javë më...

Vajza që u gjet e pajetë në një kanal në afërsi të bypassit të Shkodrës, është një 37 vjeçare nga Tropoja. Policia e Shkodrës...

Aksident në aksin Fier-Vlorë, makina përfundon përmbys në kanal

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në aksin e vjetër Fier-Vlorë pranë fshatit Cerkovinë. Bëhet me dije se shoferi ka humbur kontrollin...

Po kthehej nga spitali, 60-vjeçari nga Berati bie në kanal dhe plagoset rëndë (EMRI)

Një 60-vjeçar është plagosur rëndë ditën e sotme në fshatin Veterrik në Berat. Arben Qorri mësohet se ka rënë në një kanal teksa po...

Gjysmë e zhveshur dhe e mbuluar me gjethe, gjendet i hedhur në kanal trupi i 63-vjeçares (EMRI)

Një 63-vjeçare mbrëmjen e sotme është gjetur e pajetë në një kanal rreth 1km larg banesës së saj. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Havaleas” të...

Aksident në Sarandë, makina del nga rruga dhe bie në kanal, plagosen 3 të rinj

Një aksiden ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Sarandë-Ksamil, ku një makinë “Toyota” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Për...

Lajmet e fundit