Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

kanabis

Iu gjetën vazo me kanabis në shtëpi, ja sa vite burg rrezikon Enca

Këngëtarja Ruenca Haxhiaj, e njohur me emrin e artit Enca, është arrestuar nga Shërbimet e Komisariatit Nr. 1 në Tiranë, pasi në ballkonin e...

FOTO/ Policia në lagjen me vila të pasanikëve në Tiranë, arrestohet Enca: Kishte mbjell hashash në vazot e luleve

Këngëtarja Ruenca Haxhiaj, e njohur me emrin e artit Enca, është arrestuar nga Shërbimet e Komisariatit Nr. 1 në Tiranë, pasi në ballkonin e...

Operacioni te “Kodra e Diellit”: Banorët e lagjes u ankuan për trafikun e makinave, Policia zbuloi rrjetin e kokainës (E PLOTË-EMRAT)

Një operacion i gjerë me të paktën tetë shtetas të arrestuar është organizuar dhe finalizuar nga Policia e Shtetit në zonën e "Kodrës së...

Kanabis të mbjellë mes arës me misër, arrestohet 60-vjeçari në Roskovec

Një 60 -vjeçar është arrestuar nga Policia në Fier,  pasi akuzohet për kultivim të bimëve narkotike.   Mësohet se në pranga ka rënë shtetasi Bujar...

Operacion anti-kanabis, dalin pamjet nga aksioni i RENEA-s në Shkodër, asgjësohen mijëra bimë kanabisi

Policia e Shtetit sapo ka përfunduar operacionin anti-kanabis në Shkodër, ku janë asgjësuar mijëra bimë narkoike. Policia njofton se janë angazhuar në operacion nga ajri...

Prangosen babë e bir dhe të afërmit e tyre në Lushnjë, digjen dhjetëra bimë kanabisi

Katër persona janë arrestuar nga Policia e Fierit, pas një hetimi njëmujor në bashkëpunim me Prokurorinë e qytetit, sepse kishin mbjellë dhjetëra bimë kanabisi...

Kapen duke shpërndarë drogë, pranga dy të rinjve shqiptar në Itali

Dy të rinj shqiptarë janë arrestuar në Itali mbrëmjen e së hënës pasi u kapën duke shpërndarë drogë. Sipas medieve italiane, karabinierët ushtruan disa kontrolle...

PAMJET/ Mbushën Malin e Tomorit me drogë, Policia prangos trafikantët dhe asgjëson qindra bimë

Dy persona nga fshati Novaj i Skraparit janë arrestuar nga Policia, pasi dyshohet se janë autorë të kultivimit të qindra bimëve kanabis në territorin...

Kapen shqiptarët me 1100 rrënjë kanabis në Gjermani

4 shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë gjermane, pasi janë kapur në një plantacion droge në qytetin e Lippes. Policia e qarkut gjatë kontrollëve...

Megaoperacion antikanabis në Veri të vendit, rreth 10 mijë bimë kanabis të asgjësuara

Policia ka zhvilluar këtë javë një tjetër fazë të operacionit antikanabis “Fokusi”, ku janë arrestuar dy persona dhe janë shpallur në kërkim pesë të...

Lajmet e fundit