Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
5.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
25 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

kanabis greqi

Kaluan rreth 30 kg kanabis në këmbë drejt Greqisë, arrestohen tre shqiptarë në vendin fqinj

Tre shqiptarë janë arrestuar në Florinë, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga kanë rënë tre shqiptarë të moshës...

U kapën me 125 kg drogë në Greqi, kush janë 7 të rinjtë shqiptarë nga 6 qytete (Foto)

Të arrestuar të tjerë janë: Ilia Myrtaj, 22-vjeç, lindur në Fier, Xhuljano Haruni, 24-vjeç, lindur në Sarandë, Klaudio Pepa, 24-vjeç, lindur në Lushnje,...

Ndjekje si në filma, arrestohet në Greqi 21-vjeçarja shqiptare dhe shoferi me 53 kg drogë (DETAJE)

Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë greke, një vajzë 21-vjeçe dhe shoferi 33-vjeçar. Sipas mediave të vendit fqinj, policia...

Shqiptarët zhvendosin parcelat me kanabis në Greqi, shkatërrohet rrjeti me 13 anëtarë, asgjësohen 1800 rrënjë (Foto-Video)

Kanabisi trafikohej në Belgjikë, aty ku me urdhër të kokës së grupit banonte një prej anëtarëve të rrjetit. Autoritetet greke thonë se ky...

Zhduket prej 10 ditësh i riu grek, dyshohet të jetë marrë peng nga trafikantët shqiptarë

Një 35-vjeçar grek është zhdukur prej 10 ditësh në kufirin pranë Shqipërisë dhe dyshohet se ngjarja ka lidhje me rrjetin e trafikut të drogës...

Pranga shqiptarit dhe grekut, kapen në Janinë me 128 kg kanabis

Një shtetas shqiptar dhe një grek janë arrestuar në flagrancë nga policia helene teksa po transportonin drogë me dy automjete. Aksioni...

Kapen 5 shqiptarë në Greqi, transportonin drogë me çanta

Policia greke ka arrestuar pesë shtetas shqiptarë pranë vijës së gjelbër, në zonën pranë Follorinës. Dy shqiptarë të moshës 21 dhe...

Lajmet e fundit