Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

kallashnikov

Plagosi me kallashnikov 48-vjeçarin në Korçë, vetëdorëzohet pas 4 ditësh autori

Vetëdorëzohet në polici pas 4 ditësh autori i plagosjes me armë në qytetin e Korçës. Mësohet se është ndaluar shtetasi me...

Atentati me kallashnikov në mes të Prishtinës, autori hedh armën në trotuar (FOTO)

Nga atentati i ndodhur së fundmi në Prishtinë ku u vra një person dhe u plagosën 3 të tjerë, mediat në Kosovë kanë publikuar...

Atentati tronditës ndaj Santiago MALKOS, kalojnë në ekspertizë armët e krimit (DETAJE)

Policia Shkencore zbuloi se isj-polici Santiago Malko është vrarë nga një kallashnikov mbrëmjen 27 gushtit në kryeqytet. Laboratori eksperimentoi dy armët...

Atentati në Vlorë, policia jep DETAJE: Ja çfarë u gjet pranë vendit ku u vra biznesmeni

Të tjera detaje dalin në dritë nga atentati që tronditi Vlorën mbrëmjen e djeshme, ku u vra 29 vjeçari Vasil Dervishaj. ...

3 kallashnikovë në çantë, arrestohet në Igumenicë 31-vjeçari shqiptar

Një 30-vjeçar shqiptar është arrestuar pasi u kap me 3 kallashnikovë në çantë. Shqiptari identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur u ndalua...

Detaje të reja nga ngjarja në Kamëz, viktima dhe autori me precedentë penalë: Nga pazaret e drogës te përplasja me kallashnikov për fishekzjarret

Një ngjarje e rëndë tronditi ditën e sotme qytetin e Kamzës pas një përplasje me armë mes dy personave, ku njëri prej tyre mbeti...

Gjendet një kallashnikov i braktisur pranë një koshi mbeturinash

Një armë zjarri është gjetur pranë një koshi mbeturinash në qytetin e Elbasanit. Menjëherë është njoftuar policia që ka mbërritur në vendngjarje...

Lajmet e fundit