Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

kallashnikov

Policia nxjerr PAMJET: Momenti kur zbulohet parcela me drogë në pyjet e Shkodrës, dy “rojet” të shtrirë në tokë e me kallashnikov

Dy të rinj janë arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia e Shkodrës, pasi janë kapur në një zonë të pyllëzuar pranë një parcele...

22 vjeçari me pistoletë dhe kallashnikov rrugëve të Shkodrës, Policia i vihet në ndjekje dhe e prangos në mes të pyllit

Një 22 vjeçar është arrestuar nga Policia e Shkodrës, pas informacioneve se lëvizte i armatosur. Menjëherë patrulla i është vënë në ndjekje në rrugën...

Policia parandalon konfliktin me armë në “Allias”, 43 vjeçari qëllon me kallashnikov në oborrin e fqinjit

Një 43 vjeçar është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Policia e Tiranës. Falë ndërhyrjes së shpejt është bërë i mundur parandalimi i një...

FOTO/ Kallashikov, targa të huaja dhe karta telefoni, çfarë gjetën efektivët në dhomën ku qëndronte Ervis Martinaj

Janë publikuar pamjet nga dhoma e hotelit ku dyshohet se qëndronte Ervis Martinaj, i shpallur në kërkim në kuadër të operacionit "Golden Bullet", pasi...

Tronditet Kruja, breshëri kallashnikovi në drejtim të një mobilerie

Një mobileri në Nikël të Krujës, në pronësi të Myslym Karaj, është qëlluar me kallashnikov gjatë natës. Ka qenë vetë pronari që ka njoftuar policinë,...

Vuçiç fitoi zgjedhjet presidenciale në Serbi, veriu i Kosovës feston me breshëri kallashnikovi

Zgjedhjet presidenciale në Serbi nxorën fitues edhe një herë Aleksandër Vuçiç. Kjo fitore është pritur me festë dhe kallashnikov në veri të Kosovës, që është...

Policia ndalon “fushkrujsin” 18 vjeçar, lëvizte me biçikletë dhe kallashnikov (EMRI)

Barom Maksutaj, 18 vjeç, është arrestuar në kushtet e flagrancës nga efektivët e Komisariatit të Vorës. I riu është konstatuar në vendin e quajtur...

Kallashnikov e fishekë me vete, arrestohet 17-vjeçari në Kukës

Një 17-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Kukësit, pasi është kapur teksa qarkullonte me armë. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

EMRI/ Tronditet Vau i Dejës, burri vret gruan me kallashnikov

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Nenshat të Vaut të Dejës, ku mësohet se bahskëshorti ka vrarë gruan e...

“Do të vras”, plas sherri mes komshinjve në Gramsh, 52-vjeçari “rrëmben” kallashnikovin, ndërhyn policia

Ndërhyrja në kohë e Policia ka parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti mes dy komshinjve në Gramsh. Uniformat blu bëjmë me dije se është...

Lajmet e fundit