Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

kallashnikov

Vrasja tek Top Channel/ Gjendjet e djegur makina e autorëve, brenda saj dy kallashnikovë

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e shënuar pas mesnate në Tiranë, ku u qëllua me breshëri kallashnikovi drejt ambienteve të...

“Mallkuar qofshin ato plumbat…”, nëna iu vra nga breshëria e kallashnikovit në lokalin në Don Bosko, djali me mesazh prekës

Një ngjarje e rëndë tronditi mbremjn e djeshme Tiranën, ku në një lokal në Don Bosko u qëllua me breshëri plumbash, e ku humbi...

Prag tragjedie në Dibër, 15 vjeçari qëllon aksidentalisht nënën me kallashnikov

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dibër pasditen e sotme, ku një grua 46 vjeçe është plagosur me armë zjarri kallashnikov. Ajo ndodhet...

Parandalohet atentati në Elbasan, policia jep detaje: Në “BMW X6” u gjetën 3 kallashnikov, një armë dhe në një kosh mbeturinash

Policia e Elbasanit ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me parandalimin e një ngjarje të rëndë kriminale në këtë qytet. Mësohet se policia ka marrë...

Kapet “i forti” i Milotit, lëvizte me kallashnikov rrugëve, ja çfarë bëri sapo pa efektivët

Një shtetas ka rënë në prangat e policisë së Kurbinit pasi u kap teksa qarkullonte me armë zjarri. Sipas njoftimit të policisë mësohet se shtetasi...

Me kallashnikov në vendin e punës, arrestohet 24-vjeçari në Vlorë

Një 24-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi mbante kallashnikov në vendin e punës. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

Nuk iu bindën urdhërit të policisë, 3 persona qëllojnë me kallashnikov efektivët në Janinë

Autoritetet policore greke janë sulmuar nga tre persona. Sipas mediave të huaja mësohet se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në fshatin Tzumerka. Patrulla e...

U qëllua me breshëri kallashnikovi tek “Kodra e Diellit”, zbulohet identiteti i viktimës

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë pranë Kodrës së Diellit. Burime për mediat bëjnë me dije se viktimë...

I dehur dhe me pistoletë pa leje, arrestohet 45 vjeçari në Fier; një tjetër mbante kallashnikov në oborrin e shtëpisë në Lezhë

Dy persona janë arrestuar nga Policia gjatë 24 orëve të fundit me armë pa leje, në Fier dhe Lezhë. Në Fier, 45-vjeçari pas arrestimit...

Kishte fshehur kallashnikov pranë shtëpisë në Laprakë, Policia gjen armën dhe procedon penalisht 17 vjeçarin

Një adoleshent është proceduar penalisht nga Policia e Tiranës dhe materialet në ngarkim të tij i janë përcjell Prokurorisë së kryeqytetit për veprën penale...

Lajmet e fundit