Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

kafe

Rezarta Shkurta ia bën ”8 me 2” Ermalit: Ku po shkon ashtu, nuk ke vënë as unazë…(VIDEO)

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë ndër çiftet më të komentuara në medien rozë. Këngëtarja ësht shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston vazhdimisht...

Pas votimit, Berisha shijon kafen me familjen: Merrni pjesë në procesin zgjedhor

Ish-kryeministri Sali Berisha pasi ka votuar me gjithë familjen ka shkuar dhe kanë shijuar një kafe. Berisha shihet krah bashkëshortes së tij, Liri Berishës, me...

“Debatova ashpër në studio dhe pastaj pimë kafe bashkë”, Belind Këlliçi zbulon emrin e deputetit të PS që takoi pas emisionit

Belind Këlliçi, kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë”për kryetar Bashkie në Tiranë, ka folur për disa  të pathëna nga jeta e tij në politikë. Ai ka...

Marina shijon fundjavën me vajzën, por Marget i bën “të papriturën” (FOTO)

Prezantuesja Marina Vjollca ka menduar t’i dedikohet të bijës në fundjavë. Ajo po kalon kohë me Marget, por vogëlushja nuk ka qenë dhe aq...

Edi Rama kafe në Vlorë me Sinan Idrizin dhe deputetin e PS

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në qytetin e Vlorës, ku do të marrë pjesë në një ceremoni të organizuar në ambientet e stadiumit "Flamurtari",...

Shqiptarët “heqin” dorë nga kafeja, bien 30% importet për janarin

Konsumi i kafesë në bare është kthyer në një stil jetese për shqiptarët, ku shumë prej tyre nuk mund ta nisin ditën pa kafe. Por...

Meta shijon të dielën me miqtë, mes tyre dhe aktori i njohur i humorit

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta, duket se këtë të dielë po e kalon duke shijuar një kafe me miqtë e tij. Meta pak...

Demokratët mblidhen në kafe, presin me ankth vendimin e Apelit për vulën e PD

Gjykata e Apelit do të japë këtë të premte vendimin përfundimtar, se kujt do t’i takojë vula dhe logoja e Partisë Demokratike, grupimit të...

Nuk e takoi gjatë vizitës në Kosovë, Lumir Abdixhiku: Me Presidentin Begaj pi kafe në Tiranë

Mosmarrëveshja e kryetarit të LDK-së, Lumir Abdixhiku me Presidentin Bajram Begaj, për vendin e takimit kur ai zhvilloi vizitën e parë zyrtare në Kosovë...

Shtrenjtimi i çmimeve/ Ulet konsumi i kafes, ushqimit, birrave në bare dhe restorante

Shtrenjtimi i çmimeve në bare dhe restorante ka ndikuar te ulja e konsumit për këto struktura. Përfaqësuesit e shoqatave të bizneseve prodhuese dhe të shërbimit...

Lajmet e fundit