Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

Jozefina Topalli

Cindy Marina feston ditëlindjen e 25-të, Jozefina Topalli i bën urimin e veçantë

Cindy Marina feston ditëlindjen e saj të 25-të dhe sigurisht s’kishte si të mungonte urimi i vjehrrës së saj, ish-kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli. Përmes...

VIDEO/ Emocionuese, Jozefina Topalli ndan momentet e veçanta nga dasma e të bijës

Dy ditë më parë, vajza e ish-kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli, kurorëzoi dashurinë e saj disavjeçare në martesë. Mes njerëzve më të dashur dhe...

VIDEO/ Radhë kilometrike, lezhjanët dalin të presin Berishën me flamuj dhe makina

Ish-kryeministri Sali Berisha pasditen e sotme do të zhvillojë një sërë takimesh me banorët e Kurbinit, Lezhës dhe më pas me ata të Shkodrës...

Nipi i feston ditëlindjen, Jozefina Topalli poston foton e veçantë: Tomasi sot bën 2 vjeç

I vogli i familjes feston ditëlindjen dhe s’kishte si të mungonte edhe urimi i gjyshe Jozefinës. Nipi i ish-kryeparlamentares, Jozefina Topallit, Tomasi feston ditëlindjen e...

Jozefina Topalli flet para çeljes së fushatës: Më e veçanta që kam përjetuar në jetë! Pjesëmarrja e qytetarëve, një mesazh i rëndësishëm

Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka folur sot para çeljes së fushatës së koalicionit “Bashkë Fitojmë” për zgjedhjet vendore të 14 majit, në stadiumin...

“Fushata është çelur me tritol!” Jozefina Topalli: S’heq nga mendja fjalët e nënës së Ndrecës, djalin e saj e shpëtoi Zoti

Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka reaguar lidhur me sulmin me tritol ndaj kreut të Partisë Demokratike në Vaun e Dejës, Benard Ndreca. Përmes një...

Topalli komenton deklaratat e Kim për “non grata”: Të njëjtën gjë bëri dhe 1 vit më parë! Kujton çfarë tha Hilary Clinton në 2012...

Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka komentuar deklaratat e ambasadores së SHBA, Yuri Kim, e cila e krahasoi Berishën me një zjarrvënës. Topalli u shpreh...

KAS i dha dritën jeshile PD-së së Alibeajt për zgjedhjet, Jozefina Topalli: Vendim politik dhe i padrejtë, po përpiqen të godasin pluralizmin

Ish-kryetarja e Parlamentit Jozefina Topalli ka komentuar vendimin e marrë nga KAS ditën e sotme, të cilët i dhanë dritën jeshile Partisë Demokratike të...

Topalli e thotë me bindje: Në 14 maj fitojmë të gjitha Bashkitë e qarkut të Lezhës, pushteti s’do kundërshtarë në zgjedhje

Ish-kryetarja e parlamentit Jozefina Topalli tha  me bindje se Rithemelimi do të fitojë të tri bashkitë e qarkut të Lezhës në zgjedhjet vendore të...

“Harami”, Topalli publikon videon, si e injoroi Basha 10 vite më parë

Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka ndarë një video, ku shihet përballë ish-kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha. Ajo ndan video të 10 viteve më...

Lajmet e fundit