Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

joq

E keqtrajtoi dhe e hodhi qenin në shatërvan, e pëson 41-vjeçari në Lushnjë

Policia ka reaguar lidhur me videon të bërë publike ku një shtetas shihej teksa keqtrajtonte qenin e tij. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit...

PAMJE TË RËNDA/ Atentat në Sarandë? Policia rrethon BMW-në e bërë shoshë nga plumbat, neutralizon pronarin e dyqanit

Të shtëna me armë zjarri u raportuan pak më herë në qytetin e Sarandës. Burime për JOQ bëjnë me dije se policia ka konstatuar...

Veliaj zbuloi emrat e JOQ dhe Lolitës, reagon Shoqata e Gazetarëve Europianë: Akt i rëndë, kjo sjellje e rrezikshme të ndalet menjëherë!

Shoqata e Gazetarëve Europianë ka reaguar për veprimin e kryebashkiakut të Tiranës, Erjon Veliaj, i cili pak ditë më parë zbuloi me emra dy...

VIDEO/ Ndodh në Tiranë, shoferja “gangëstere” kap për fyti qytetarin që po kalonte në vijat e bardha

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në Tiranë ku një shtetase teksa ishte duke i dhënë mjetit të saj tip “Benz” ka përplasur një...

Efektivi bën manovra me xhet-ski? Reagon Policia: Keqardhje për postime të tilla, video e qershorit kur bëheshin prova për gjendjen e mjetit

Policia Kufitare e Vlorës ka reaguar pas një video të publikuar në rrjetet sociale ku dallohej një efektiv i policisë teksa kryente manovra me...

Seks në plazh! Çifti shqiptar nuk përmbahet në Drimadhes (Video +18)

Një çift pushuesish në plazhin e Drimadhes duket se nuk kanë arritur ta përballojnë epshin e momentit. Ata kanë dhuruar...

Lajmet e fundit