Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

Jennifer Lopez

20 minuta performancë, ja shifrat marramendëse që merr Jennifer Lopez

Jennifer Lopez është diva e muzikës dhe çdo minutë e performancës së saj kushton mijëra dollarë. Mësohet se këngëtarja është paguar...

#MeToo, rrëfehet Jennifer Lopez: Edhe unë jam abuzuar

Fushata e ndërmarrë nga figura të njohura të kinematografisë botërore dhe jo vetëm, kundër sulmeve seksuale ka bërë bashkë të gjithë të abuzuarit. ...

Jennifer Lopez ndahet nga i dashuri pas 5 vitesh lidhje

“Kjo nuk është ndarja e parë për çiftin, dhe nuk do ishte e çuditshme nëse ata kthehen sërish bashkë, sidomos kur bëhet fjalë...

Ronaldo flirton me Kim Kardashian në festë, por shihni si reagon bukuroshja amerikane

Cristiano Ronaldo dhe Kim Kardashian kanë qenë mes të ftuarve të Jennifer Lopez, në festën që kjo e fundit organizoi për 47 vjetorin e...

Lajmet e fundit