Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

Jamarber Malltezi

Lumi Vjosës u shpall Park Kombëtar, Jamarbër Malltezi ngre pyetjet: Po harta ku është? Cila pjesë mbrohet?

Jamarbër Malltezi, dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha ka reaguar në lidhje me shpalljen e Vjosës Park Kombëtar. Malltezi me në të një postimi në rrjetet...

Foli për ish-kompleksin Partizani, Jamarbër Malltezi paralajmëron Klodiana Lalën me padi për shpifje

Gazetarja e njohur Klodiana Lala ka komentuar mbrëmjen e djeshme hetimet e SPAK për privatizimin të ish-kompleksit Partizanit. Ajo e cilësoi privatizimin e ish-kompleksit Partizanit...

Jamarbër Malltezi i bën urimin e veçantë Liri Berishës: Dita e presidentes me pagë 0 lekë, jeton me pensionin e vet

Jamarbër Malltezi, dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha i ka bërë një dedikim të ndjerë vjehrrës në 74-vjetorin e lindjes. Malltezi me anë të një postimi...

Dhëndri i Berishës për listën e kandidatëve të kryesisë: Do të doja dhe 4-5 miq të mirë, as në ’90 s’na mbështetën diplomatët

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Jamarbër Malltezi,  thotë se lista e kandidatëve për në kryesinë e re është dinjitoze, por do të donte...

Dhëndri i Berishës akuza Ramës, Malltezi: Kryeministri po i bën bashkëpunëtorët “kokë turku” për të marrë lëvdata nga Soros

Dhëndri i ish-kryeministrit  Berisha, Jamarbër Malltezi  deklaroi këtë mbrëmje se disa prej padive që ka bërë për aferën e inceneratorëve, janë mbajtur më shumë...

“S’kam humbur kurrë”, Malltezi ironizon Bashën: Të vërtetën ka thënë. I shet, ndaj del gjithnjë me fitim

Dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha, Jamarbër Malltezi ironizon kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha pas humbjes në zgjedhjet e pjesshme vendore. Pas deklaratës së Bashës...

Taulant Balla dy shkresa SPAK: Në ç’fazë janë hetimet për Sali Berishën, djalin dhe dhëndrin e tij! Po për ish-ministrat Ruli, Bode dhe Imami...

Kreu i grupit të PS Taulant Balla, i ka dërguar dy shkresa SPAK dhe Prokurorisë së Përgjithshme, në lidhje me dy dosje të dërguara...

Demokratët e pritën me protesta, dhëndri i Berishës “kërcënon” Bashën: Meriton gazin helmues!

Kreu i PD-së Lulzim Basha është pritur sot me protesta nga mbështetësit e Berishës, gjatë takimit të tij me gratë demokrate. Ata e kanë...

Jamarbër Malltezi mbi makinën e Bashës, reagon kryedemokrati: Të thërrasësh referendum se do të hipësh në veturën e kryetarit është tallje e madhe

Kryedemokrati Lulzim Bahsa ka komentuar edhe veprimin e dhëndrit të Sali Berishës, Jamarbër Malltezit, i cili gjatë kohës që Albana Vokshi lexonte rezultatet e...

FOTO/ Dhëndri i Berishës hipën mbi makinën e Bashës para selisë së PD-së, me dy gishtat lart pret rezultatet e shkarkimit të kryedemokratit

Mbështetasit e ish-kryeministrit Sali Berisha janë mbledhur pak më parë para selise së PD-së, duke brohoritur” Lulzim Basha ka mbaru”. Berisha falenderoi anëtarët që morën...

Lajmet e fundit