Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

ironia

Ironia e karikaturistit për zgjedhje: Me ty fituam!

Mjeshtri i madh Bujar Kapexhiu ka ironizuar rezultatin e zgjedhjeve përmes një karikature. Në karikaturën që Kapexhiu ka vendosur të bëjë shihet kryeministri Edi...

Ironia e fortë e gazetarit: Eh mor Lul Basha, sa i dhunshëm paske qenë! Po na merr malli edhe për protestat e tua me...

Opozita e bashkuar ka mbajtur këtë të shtunë një protestë përpara Kryeministrisë, e pasur nga një marshim më vonë në disa prej institucioneve kyçe...

Grida Duma në Kuvend: Po vihet bast, kush është i radhës që do e hajë për inceneratorët!

Deputetja demokrate Grida Duma, është shprehur sot në Kuvend për çështjen e inceneratorëve, duke ironizuar se me deputetëve po vihen bastet "se kush do...

Kreshnik Spahiu ironizon arrestimin e drejtorit të Ujësjellësit në Kurbin: Vodhi shtëpinë e Benzemasë, se po të vidhte të Leo Messit do ishte bërë...

Alfred Prodani, drejtori i Ujësjellësit të Kurbinit, është arrestuar ditën e sotme në kushtet e flagrancës nga Policia e Lezhës pasi ndaj tij kishte...

Mero Baze publikon videon dhe ironizon Berishën: Duhet vizituar mos i shfaqet ajo sëmundja e moshës, gruaja dhe fëmijët s’duhet ta lënë vetëm rrugëve

Ish-kryeministri Sali Berisha tha ditën e sotme në një nga Foltoret e zhvilluara se në vitin 1998 i kishte të gjithë kunnër, por pavarësisht...

Arrestimi i Elsa Lilës, ironia e Olti Currit: Ju dhje*sha gangsterët e Hip-Hopit që i këndojnë kokainës, se vetëm sheqerin sipër petullave kanë parë...

Arrestimi i Elsa Lilës në Itali ishte një nga lajmet më të bujshme të ditës së sotme, pasi këngëtarja akuzohet si bahskëpunëtore e një...

Ironia “therëse” e protetuesit: Po u arrestova sot, i kam të sigurta 3 vakte

Mijëra qytetarë janë mbledhur sërish ditën e sotme përballë kryeministrisë, duke kërkuar uljen e çmimit të naftës dhe produkteve të tjera. Njëri prej protestuesve ka...

Erion Veliaj ironizon Tabakun: Nder që e kam shok e vëlla Edi Ramën! Ju i përzini drejtuesit tuaj me shkelma (Përmendja e Olldashit)

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, prej më shumë se një ore po dëshmon në Komisionin Hetimor për inceneratorët që është ngritur në Kuvend. Në...

Ironia e ish-deputetit të PS: Shqiptarët kanë interes për 100 mijë eurot e “Big Brother”, sesa për 400 milionët e inceneratorëve

Ish-deputeti socialist Andis Harasani ironizon zhvillimet e ditëve të fundit në vend. Ai thotë se Shqipëria është në këtë gjendje sepse njerëzit kanë interes...

Ironia e Ylli Manjanit: U kërkoj falje atyre që kanë votuar PD-në, po me këto që po na shohin sytë, shyqyr që nuk i...

Ish-ministri Ylli Manjani ironizon zhvillimet në Partinë Demokratike. Ai shkruan se "me ato që po na shohin sytë", më mirë që kjo forcë politike...

Lajmet e fundit