Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

Irfan Hysenbelliu

Ministria e Financave reagon për konfiskimin e objekteve të Hysenbelliut: Në bazë të ligjit, do përdoren për strehimin e kategorive vunerable

Ministria e Financave reagon pas aksionit të Shërbimit Social Shtetëror në objektet në pronësi të biznesmenit Irfan Hysenbelliu. Në reagim thuhet se dy godina...

IKMT mësyn në objektet e tjera të Irfan Hysenbelliut, pretendohet konfiskimi pa vendim të Gjykatës

IKMT dhe Policia e Shtetit kanë zbarkuar sot në “Prestige Resort” për të konfiskuar dy godina të këtij resorti. Përfaqësuesit e "Hysenbelliu Grup" janë...

Përplasja me Irfan Hysenbelliun, reagon Drejtoria e Tatimeve: Po sulmohemi nga media e tij, se nuk ka paguar 266 milionë lekë detyrime (E PLOTË)

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve reagon për përplasjen me "Focus Media", një kompani e zotëruar nga biznesmeni i njohur Irfan Hysenbelliu. Tatimet thonë se...

“Unë punësova Linda Ramën te Ylli Çabiri”, Hysenbelliu zbulon shumë pas prishjes së “Prestige”: Më erdhi keq për fjalët që u thanë për Taulant...

Kreu i “Fokus Media Gropup”, Irfan Hysenbelliu ka folur pas prishjes së hotelit shtatë katësh në zonën e Malit të Robit në Kavajë. Duke folur...

Shembja e hotelit “Prestige”, Hysenbelliu: Si u prishën marrëdhëniet me Ramën, bisedat me Bashën dhe Metën

Kreu i “Fokus Media Gropup”, Irfan Hysenbelliu ka folur pas prishjes së hotelit shtatë katësh në zonën e Malit të Robit në Kavajë. Ai tha...

Kush janë “bosët” e birrës “Made in Albania” që “fundosen” nga paketa fiskale, akuza për favorizim të birrës “Peja”

Stefan Pinguli i Birrës “Stela”, Vasil Naçi i birrës “Elbar”, Irfan Hysenbelliu i birrës “Korça”, Luan Bregasi i birrës “Tirana”, Xhimi Begeja i birrës...

Shteti “i turret” Hysenbelliut të News24, pretendon ndërtim pa leje në “Prestige Resort”, firma publikon shkresën e Ramës (SI NISI KONFLIKTI)

Kompleksi “Prestige Resort” në Golem të Kavajës është kthyer sot në shënjestrën e radhës së IKMT, edhe pse ka dy vite që funksionon normalisht...

Fadromat e IKMT-së zbarkojnë në “Prestige Restort”, pronarët nxjerrin lejen e firmosur nga Rama dhe fotot duke drekuar

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur sot një aksion për prishjen e pishinave në ambientet e resortit luksoz në Golem të Kavajës,...

Përplasja e Gent Gazhelit me Irfan Hysenbelliun/ Akuzat për punësimin e zyrtarëve të hetuar për kontrabandë dhe përfshirja e Edi Ramës në debat

Drejtori i Doganave Gent Gazheli është përfshirë prej ditës së djeshme (21 korrik) në një përplasje me botuesin e madh Irfan Hysenbelliu, pas dokumenteve...

‘Një dhimbje që s’mund të përshkruhet me fjalë’, mesazhi i ndjerë i Irfan Hysenbelliut për humbjen e të vëllait: Mbështetetje të plotë fëmijëve të...

Ditën e sotme u nda nga jeta në moshën 59 vjeçare Kasëm Hysenbelliu, biznesmeni dhe pronari i medias Fax Neës, i cili nuk mundi...

Lajmet e fundit