Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

indrit hoxha

Kandidati i opozitës s’pranon humbjen në Vorë: Dyshimet e manipulimit janë të mëdha, do ankimojmë rezultatin

Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë”, Indrit Hoxha ka reguar për humbjen në Vorë, duke mos pranuar rezultatin. Ai hedh dyshime për manipulim votash, duke thënë...

Indrit Hoxha çon në SPAK kryebashkiakun e Vorës: Tender 2.3 milionë euro për pastrim, por bashkia është më e pista

Kandidati i koalicionit "Bashkë Fitojmë" për Vorën, Indrit Hoxha ka kallëzuar këtë të mërkurë në SPAK kryebashkiakun socialist Blerim Shera. Ai ka thënë për...

“Abuzime me tenderat në bashkinë e Vorës”, Indrit Hoxha paralajmëron: Të hënën i drejtohem SPAK

Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” për bashkinë e Vorës në zgjedhjet lokale të 14 majit, Indrit Hoxha, ka folur në lidhje me situatën politike...

Indrit Hoxha tregon bastin që ka vendosur me kandidatin e Alibeajt për Vorën: Tërhiqem nga gara nëse…

Kandidati i “Primareve” për bashkinë e Vorës, Indrit Hoxha ka treguar për një bast që ka vendosur me kandidatin e grupit të Enkelejd Alibeajt. Ai...

Kandidati tjetër u tërhoq një ditë para primareve, Indrit Hoxha zyrtarisht në garë për Bashkinë e Vorës

Indrit Hoxha është zyrtarisht kandidati i Partisë Demokratike në zgjedhjet e 14 majit, për Bashkinë Vorë. Kandidati tjetër, Agim Subashi u tërhoq nga gara...

Indrit Hoxha shpallet fitues, garon më 14 maj për Bashkinë Vorë

Indrit Hoxha është shpallur fitues në Primaret për Bashkinë e Vorës. Lajmin e ka bërë me dije vetë ai përmes një postimi në “Facebook”...

Indrit Hoxha prezanton kandidaturën në primare për Bashkinë e Vorës

Sekretari për Emigracionin dhe Diasporën në PD, Indrit Hoxha, prezantoi këtë të shtunë kandidaturën e tij në primare për Bashkinë e Vorës në zgjedhjet...

“Nga Athina drejt Tiranës”, demokratët organizojnë edhe diasporën për protestën e 7 korrikut: Do jemi në shesh…

Nesër, 7 korrik është paralajmëruar një protestë e madhe e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha. Në lidhje me këtë sekretari i PD për Emigracionin dhe...

Anëtari i Komisionit të Rithemelimit ironizon Bashën: S’do ti bëjë të ndihen inferior 43.385 demokratët që votuan në referendum, prandaj nuk po lexon...

Anëtari i Komisionit të Rithemelimit, Indrit Hoxha, ka ironizuar Bashën duke thënë se nuk po del të lexojë emrat e delegatëve që morën pjesë...

Paralajmërimi i ish-anëtarit të Këshillit në PD: Në 11 dhjetor nuk shkarkohet vetëm Basha, por edhe…

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Indrit Hoxha, ka bërë sot një deklaratë të fortë në lidhje me atë që pritet të ndodh me...

Lajmet e fundit