Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

ilir paja

Ilir Paja nuk do të ekstradohet, Gjykata e Tiranës njeh dënimin e dhënë në Itali për “Ufon”

Ilir Paja, i arrestuar disa muaj më parë në Tiranë për llogari të drejtësisë italiane, nuk do të ekstradohet në vendin fqinj për të...

Gjykata e Tiranës njeh dënimin e Milanos, “UFO” nuk do të ekstradohet në Itali

Ilir Paja, i arrestuar një muaj e gjysmë më parë në Laprakë për llogari të drejtësisë italiane, nuk do të ekstradohet në vendin fqinj...

Gjykata e Tiranës lë në burg “ufon”, Ilir Paja në pritje të ekstradimit në Itali

Togat e zeza të kryeqytetit kanë marrë sot vendimin të lënë në burg Ilir Pajën, "mjeshtrin" shqiptar të dy arratisjeve nga burgje të sigurisë...

U arratis dy herë nga burgu në Itali, “UFO-ja” prangoset në Tiranë dhe pritet të ekstradohet

Ilir Paja, është arrestuar pasditen e sotme në Laprakë për llogari të drejtësisë italiane. I njohur nga autoritetet në vendin fqinj me nofkën “Ufo”,...

U lirua sot nga burgu, kush është Ilir Paja, tentoi të vriste efektivin e policisë në Tiranë

Ditën e sotme gjykata e Krujës ka vendosur të lirojë një tjetër të dënuar nga burgu i Fushë Krujës. Gjyqtarja Enkelejda...

Pas Genc Tafilit, gjyqtarja e Krujës liron një tjetër të dënuar, lë qelinë “mjeshtri i arratisjeve”

Pak ditë pasi u liruar nga burgu, Genc Tafili, i akuzuar për bashkëpunim në vrasjen e drejtorit të Shkodrës në vitin 2000, gjykata e...

Lajmet e fundit