Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

ilir dashi

Meta: I prekur thellë nga humbja e parakohshme e mikut Ilir Dashi

Presidenti Ilir Meta shpreh ngushëllimet për ndarjen e parakohshme nga jeta të ish-politikanit dhe ish-biznesmenit Ilir Dashi. “Shumë dhembje për ndarjen e tij nga jeta,...

Ndahet nga jeta në moshë të re ILIR DASHI, ish-aktori, ish-biznesmeni, ish-politikani, prej më shumë se një viti jetonte në Afrikë

Kush e ka takuar njëherë në jetë, nuk ka pasur mundësi të mos mendojë se do të miqësohej shumë shpejt me Ilir Dashin, djalin...

Dorëheqja e Alizotit, emërohet drejtori i ri i Hekurudhave

Ilir Dashi është emëruar drejtor i Përgjithshëm i Hekurudhës pas dorëheqjes nga ky post të Genc Alizotit, i cili u largua disa javë më...

Lajmet e fundit