Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

Ilir Cumani

Ndahet nga jeta Matilda Mina, vajza e pafat që u rrit jetime në Shqipërinë hallemadhe

Nga Ilir Çumani LAMTUMIRË MATILDA! Matilda Mina, në jetën e saj ishte një nga shumë vajzat bonjake e pafat, e cila u rrit me mundime, sakrifica...

“Endacaku që vdiq në Sarandë, jetimi i kualifikuar si gurëgdhendës…Shtet i mjerë”. Shpërthimi i aktivistit (HISTORIA E PLOTË)

Aktivisti për të drejtat e njeriut dhe jetimëve Ilir Çumani, e ka njohur Leonard Arapin, 54 vjeçarin që u gjet në një banesë të...

Foto e Ditës/ Situatë e pazakontë në një lokal të Tiranës

Ilir Cumani sjell disa foto emocionuese që nuk të ndodh shpesh t’i shohësh në ambientet e kryeqytetit ndërsa përcjell edhe një mesazh të fortë....

Lajmet e fundit