Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

i dehur

“Tapë” në timon, shqiptari hyn me këmbët e tij në komisariat dhe arrestohet

Një 49-vjeçar shqiptar në gjendje të dehur është vetëdorëzuar në stacionin e policisë në Arma di Tarcento. Sipas autoriteteve italiane, 49-vjeçari nga Shqipëria, banues në...

I dehur në timon, shoferi ndërron vendin me qenin për t’i shpëtuar policisë

Një shofer në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka tentuar të ndërrojë vendin me qenin, pasi është ndaluar nga policia për tejkalim të shpejtësisë. Rasti...

“Shqiponjat” i bënë shenjë të ndalonte, ish-kryetari i Petrelës shtoi gazin e makinës dhe u rrezikoi jetën, Ylli Kupi prangoset i dehur

Ylli Kupi, ish-kryetari i Komunës Petrelë në Tiranë, është arrestuar mëngjesin e djeshëm nga Policia e kryeqytetit dhe akuzohet për tre vepra penale, "Drejtim...

I dehur në timon dhe shkaktoi aksident, arrestohet nënkomisari i policisë në Korçë

Në pranga ka rënë ditën e sotme nënkomisari i policisë në Pustec të Korçës. Bëhet me dije se është arrestuar nënkomisar Spartak Fejzaj. Ai është...

E rëndë te “Komuna e Parisit”, Policia gjen të shtrirë në rrugë 30 vjeçarin, i dehur dhe me damar të prerë

Një 30 vjeçar është dërguar me urgjencë mbrëmjen e sotme në spital, për të marrë ndihmë mjekësore. Shtetasi me incialet A.C ka qenë në...

Drejtonte i dehur urbanin e Laprakës, arrestohet shoferi 57-vjeçar në Tiranë

Ka rënë në prangat e polcisë shoferi 57 vjeçar që drejtonte urbanin në gjendje të dehur në Tiranë. U arrestua në flagrancë shtetasi G. T.,...

Me Benz në rrugët e Tiranës, 22 vjeçari ndalohet nga Rrugorja nën efektin e drogës

Një shofer 22 vjeçar është arrestuar në kushtet e flagrancës, pasi është ndaluar teksa drejtonte mjetin nën efektin e drogës. Në kuadër të planit të...

Tronditet Maliqi/ Djali i dehur tenton të hedhë babain në pus, 77 vjeçari e qëllon për vdekje me çekiç (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë ka tronditur pasditen e djeshme Maliqin, ku një 50 vjeçar është qëlluar disa herë me çekiç nga babai i tij,...

Drejtonte Mercedesin i dehur, Agjencia e Mbikëqyrjes Policore arreston shefin e Zjarrfikëses

Shefi i Repartit Zjarrfikës në Cërrik është arrestuar në kushtet e flagrancës nga Agjencia e Mbikëqyrjes Policore. 36 vjeçari me incialet A.T, është ndaluar...

Drejtonte motorin i dehur, 58-vjeçari në Pogradec humb kontrollin e mjetit dhe merr plagë të rënda, dërgohet me urgjencë në Tiranë

Një aksident është shënuar pasditen e sotme në aksin rrugor Pogradec-Qafë Thanë. Bëhet me dije se shtetasi Q. R., 58 vjeç, banues në fshatin Memlisht,...

Lajmet e fundit