Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
64 %
2.6kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

hyrjet

Shkurti me rekord hyrjesh në Shqipëri, rritet numri i turistëve, por të larta janë dhe daljeve nga vendi

Shqipëria vazhdon të ketë një trend rritës të numrit të turistëve, që kanë zgjedhur vendin tonë për të pushuar edhe në muajt e parë...

Turizmi nis me “këmbë të mbarë”, dyfishohen hyrjet e shtetasve të huaj në Janar, por rritet dhe numri i shqiptarëve që largohen (Shifrat e...

Të dhënat e publikuara nga Instituti i Statistikave tregojnë për një nisje të mbarë të vitit 2023, përsa i përket turizmit. Numri i shtetasve...

Lajmet e fundit