Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

humor

Plas humori në rrjet pas deklaratës së Berishës, tre ditë u mbajt në “ishull” Edi Rama

Tre ditë është mbajtur kryeministri Edi Rama në një ishull sekret, nga Byroja Federale e Hetimeve me bazë në SHBA. Kështu është shprehur ish-kryeministri...

VIDEO/ U grabit dhe u dhunua në mes të Tiranës? Rezart Veleshnja tregon si qëndron e vërteta

Së fundmi lajmi se aktori i humorit, Rezart Veleshnja u grabit dhe u dhunua në Tiranë, bëri xhiron e mediave. Në lidhje me këtë lajm...

“Fjeta me shoqet e të dashurës”, habit Albano Bogdo: Më plasi tr*pi mua nëse e zbulon ajo!

Aktori i humorit Albano Bogdo, ka rrëfyer mbrëmjen e djeshme një histori të çuditshme të jetës së tij.  Ai ka zbuluar  në një intervistë...

“I prishëm të gjitha lekët”, çifti italian “lyp” në rrugët e Tiranës: Na ndihmoni të kthehemi në shtëpi

Numri i turistëve italianë, sa vjen e rritet në vendin tonë, mirëpo një çifti nga shteti fqinj duket se nuk i kanë dalë llogaritë. Përmes...

Ish-kryebashkiaku i PS i përgjigjet deklaratës publike të gruas së tij: I pranoj të gjitha nënshtruesja ime, dhuna ishte psikologjike dhe fizike

Ish-kryebashkiaku i PS në Vlorë Shpëtim Gjika njihet për sensin e tij të humorit, që gjatë këtyre ditëve karantinë, e ka shpërfaqur më shumë...

Policia holandeze arreston zogun: Mori pjesë në vjedhje

Policia në Holandë ka arrestuar një zog si të dyshuar për pjesëmarrje në vjedhje. Edhe pse mund të duket shaka, ngjarja...

Erion Braçe s’përmbahet pas fitores së Partizanit: O zot Qim Peka eeeeeej! Ky qytet mbetet i kuq

Në pjesën e parë të kuqtë shënuan dy herë me Solomon dhe William, ndërsa për Tiranën shënoi Hasani në të dytën. Një ndeshje e...

Pas “Zonës 51”, mijëra njerëz planifikojnë të vizitojnë Trekëndëshin e Bermudës

Teksa një peticion për të vërshuar në “Zonën 51” i ka kaluar 1 milion regjistrime, një tjetër peticion rival ka nisur në internet. ...

Anglishtja e Policisë lë për të dëshiruar, i thotë turistit “më fal se ta futëm”

Një makinë e tejmbushur me bar të thatë për bagëtitë ka habitur disa turistë të huaj në zonën e Korçës. Teksa...

Ky biznes shpërndan dhuratë prezervativë për klientët

Një berber në Amerikë ka zgjedhur një mënyrë me humor për të reklamuar biznesin e tij. Berberi amerikan Jake Gamez, 23-vjeçar...

Lajmet e fundit