Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

hoxha

“Paguhej 200 euro në muaj”, Hoxha ndan detajet: Kompania fantazmë e Ilir Rrapajt kishte një punëtor

Gazetari Artan Hoxha ka ndarë detaje të reja lidhur me aferën e koncesionit të sterilizimit. I ftuar në emsionin “Të Paekspozuarit”, në MCN TV tha...

Mbyllet procesi i votimit në Rrogozhinë

Mbyllet procesi i votimit për kreun e Bashkisë së Rrogozhinës. Edison Memolla dhe Shkëlqim Hoxha garojnë përballë njëri-tjetrit për të fituar besimin e qytetarëve...

“Mos përdorni Instagram e Tik-Tok gjatë Ramazanit”, Hoxha: Ndaleni shikimin haram

Hoxha Labinot Maliqi ka dhënë disa këshilla besimtarëve myslimanë për muajin e Ramazanit. Në një intervistë për emisionin “Kendiv”, ai tha se ata që agjërojnë...

Habit hoxha: Përdorimi i Wireless-it të komshijes është mëkat i madh

Një hoxhë nga Kosova ka thënë se është mëkat i madh përdorimi i Wireless’it të fqinjëve, pa dijeninë dhe lejen e tyre. Sipas tij nuk...

Hoxha këndon namazin e mbrëmjes nga Xhamia e Et’hem Beut, kryeministri çek u drejtohet shqiptarëve nga Sheshi Skënderbej (VIDEO)

Mijëra qytetarë janë mbledhur mbrëmjen e sotme në Sheshin Skënderbej në Tiranë, për të festuar hapjen zyrtare të negociatave të Shqipërisë me BE dhe...

Vdekja e Kastriot Myftaraj, analisti Frrok Çupi: Janë dhe tre gazetarë që u rrezikohet jeta! Të merret në hetim hoxha vrasa-ndjellës

Shkruan Frrok Çupi Edhe një gazetar tjetër, nga më të njohurit, dje është kërcënuar me vdekje, pak minuta pasi Kastriot Myftaraj humbi jetën tragjikisht. ‘Ej...

“Edhe kur të mbarojë Xhamia ne prapë në shesh do të falemi”, Hoxha: Xhamia e Namazgjasë nuk i nxë 30 mijë vetë!

Hoxha Justinian Topulli ka thënë se edhe pasi të përfundojë dhe inagurohet Xhamia e Namazgjasë besimtarët myslimanë do të vijojnë të falen në Sheshin...

Hoxha Mjekiqi: Burri s’duhet t’ia marrë gruas rrogën, nuk ka të drejtë në Islam

Hoxha kosovar Behar Mjekiqi është shprehur se sipas Kuranit gruaja është përmendura e para, më pas vjen burri. E teksa ka folur për të drejtën...

Hoxha ka një kërkesë për të gjithë burrat: Kryeni sa më shpesh marrëdhënie seksuale me gratë, do fitoni shumë sevape

Imami nga Prishtina, Fadil Musliu, së fundmi ka folur mbi dashurinë mes çifteve dhe u kërkoi burrave që të kryejnë më shpesh marrëdhënie seksuale...

“Beqarët janë njerëzit më të urryer nga Allahu”, këngëtarja reagon e revoltuar pas deklaratës së hoxhës nga Prizreni

Këngëtarja nga Kosova Shkëndije Mujaj, ka reaguar pas deklaratës së hoxhës nga Prizreni, Irfan Salihu, për beqarët. Sipas saj, Salihu është keqinterpretues i fesë islame,...

Lajmet e fundit