Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

houthi

Sulm i përgjakshëm terrorist në Jemen, vriten 51 persona gjatë paradës ushtarake

Një sulm i koordinuar terrorist nga rebelët Huthi në Aden të Jemenit u mori jetën 51 personave. Forcat antiqeveritare goditën me...

Shpërthen lufta në kryeqytetin e Arabisë Saudite, Mbreti evakuuohet në bunker (Video)

السعودية: فيديو يتداوله نشطاء لإطلاق النارالكثيف قرب قصر الملك سلمان في حي الخزامي بالرياض#اطلاق_نار_في_حي_الخزامى pic.twitter.com/FguG0An5Da — وكالة شهاب (@ShehabAgency) April 21, 2018  ...

Luftë në Lindjen e Mesme, një raketë balistike sapo goditi kryeqytetin e Arabisë Saudite (Video)

I hope everyone is safe and fine many prayers to the brave and strong army ❤️ ???????? #الرياض pic.twitter.com/n1ThqBpO1r — Adnan (@adii_khaan) March 25,...

Rrëzohet helikopteri, vdes princi saudit dhe zyrtarë të tjerë të lartë

Një princ saudit ka humbur jetën pasi helikopteri me të cilin po udhëtonte është rrëzuar në kufi me Jemenin. Al Arabiya...

Lajmet e fundit