Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

homofobik

“Unë jam Gay”, edhe Ledion Liço në mbrojtje të LGBT

Elton Ilirjani, që drejton një kompani punësimi dhe ndërmjetësimi, publikisht nuk hezitoi të fliste për orinetimin e tij seksual. Përpara...

Derbi Partizani-Tirana, në “Qemal Stafa” shfaqen grafite ofenduese dhe homofobike

Tifozët e Partizanit kanë bërë provokimin e parë karshi tifozëve të Tiranës. Ata janë futur në tribunën ku do të qëndrojnë tifozët e Tiranës...

Lajmet e fundit