Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

hetimet

4 muaj nga zhdukja e Ervis Martinaj, kryepolici Rrumbullaku: Hetimet janë në rrugë të mbarë

Drejtori i Policisë së Shtetit Muhamet Rrumbullaku, është shprehur këtë të shtunë se institucioni që ai drejton është "në rrugë të mbarë" në hetimet...

Operacioni në shtëpinë e mikut të Talo Çelës, nisin hetimet për një efektiv: Largoi 100 mijë paund, para se të shkonin kolegët

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore raportohet se ka nisur hetimet për një efektiv në Qarkun e Elbasanit, sepse dyshohet se ka marrë 100 mijë paund...

Avokati i Popullit nis hetimet për ngjarjen në Tiranë: Policia të vërë para përgjegjësisë efektivët që dhunuan 7 të rinjtë

Institucioni i Avokatit të Popullit thotë se është vënë në dijeni dhe ka nisur hetimet për rastin e 7 të rinjve të shoqëruar nga...

Nuk përjashtohet ajo e “vetë-zhdukjes”, ministri tregon pistat ku po hetohet për Ervis Martinaj

Vrasja dhe "vetë-zhdukja" janë dy ndër pistat që Policia e Shtetit po heton për biznesmenin e shumëkërkuar Ervis Martinaj. Ministri Bledi Çuçi u shpreh...

SPAK nisi hetimet për Ilir Metën, Nesho: Ai është lider trim e me vizion, nuk u ble kur Rilindja e zgjodhi President

Agim Nesho, nënkryetar i Partisë së Lirisë, thotë se nisja e hetimeve nag SPAK për Ilir Metën është "një akt i turpshëm, dëshpërues, i...

Ilir Meta flet për hetimet e SPAK, akuzon drejtorin e Ramës: Do të alarmojë shtatorin, unë nuk e di për çfarë bëhet fjalë! Janë...

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta, thotë se nuk e di se për çfarë po hetohet nga Prokuroria Speciale, lidhur me lajmin e...

Vrasja e Madrit Ulqinakut, thellohen hetimet: Viktima dhe autorët njiheshin, janë proceduar për shpërndarje droge në Elbasan

Madrit Ulqinaku, një 33 vjeçar nga Elbasani, u qëllua për vdekje me armë zjarri dy ditë më parë në qendër të qytetit. Ai sapo...

Përfundojnë legalizimet në Synej, Lame: Mos ndërtoni më pa leje, Prokuroria ka filluar hetimet tani për Durrësin dhe Tiranën

Drejtori i Përgjithshëm i Kadastrës, Artan Lame ishte në Synej të Kavajës për të përmbyllur procesin e legalizimit në këtë njësi administrative. Lame është...

Zhdukja e dokumentave të Kadastrës, Prokuroria nis hetimet: Do vendoset para përgjegjësisë çdo zyrtar

Prokuroria ka nisur hetimet në Kasadastrën e Tiranë. Ky hetim vjen pasi drejtori i Kadastrës Shqiptare, Artan Lame bëri të ditur pak ditë më...

“80% e zyrtarëve nuk e dinë që po hetohen”, Arben Kraja flet për punën e SPAK: Po bashkëpunojmë me Policinë dhe homologët

Shefi i SPAK Arben Kraja ka prezantuar punën e institucionit që ai drejton, para deputetëve dhe përfaqësuesve të tjerë në Këshillin e Integrimit Europian....

Lajmet e fundit