Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

heroine

Iu gjet heroinë në apartament, pranga çiftit shqiptar në Itali

Një çift nga Shqipëria janë arrestuar nga Policia italiane, pasi u kapën me mbi 22 kilogramë heroinë. Sipas medieve italiane, mësohet se në pranga...

Gazetarja shokon me deklaratën: Në Tiranë ka 4,000 spaçatorë, një 71 vjeçare është arrestuar duke shpërndarë heroinë

Klodiana Lala, gazetare e njohur e kronikës, thotë se në kryeqytet janë rreth 4,000 persona që merren me shpërndarjen e lëndëve narkotike. Ajo ka...

I riu vdes nga mbidoza e heroinës në Berat, shoku: Mendova se ishte në gjumë (EMRI)

Një 30-vjeçar nga Berati, Dorian Kovaci ka ndërruar jetë mesnatën e së shtunës nga mbidoza e heroinës. Sipas informacioneve, i riu është gjetur i pajetë...

Policia italiane vë në pranga tre shqiptarë, u kapën me 3 kilogramë kokainë

Tre shqiptarë janë arrestuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Ravena të Italisë. Karabinierët e Faenza-s të stacionit “Borgo Urbeço” kanë...

Heroinë në Zvicër, kjo është shqiptarja që shpëtoi djalin 4-vjeçar nga mbytja në pishinë

Një 34-vjeçare shqiptare që jeton në Zvicër është  konsideruar heroinë atje, pasi ka bërë  një gjest human, duke shpëtuar nga mbytja në pishinë një...

 Shqiptari dhe partnerja e tij greke ndalohen në Selanik me 12 kg heroinë (FOTO)

Një 33-vjeçar me origjinë shqiptare dhe partnerja e tij 27-vjeçare greke janë arrestuar nga policia greke në Selanik. Ata akuzohen për trafik të lëndëve...

Kapet me 8.6 kg heroinë 27-vjeçarja shqiptare në Selanik

Një 27 vjeçare shqiptare është arrestuar nga Policia greke, pasi është kapur me 8.6 kg heroinë në Selanik. E reja dyshohet se është pjesë e...

Laboratori i drogës në Has, GJKKO rikthen për gjykim dosjen e Astrit Avdylit, ndryshim vendimi dhe për tre anëtarë të grupit

Gjykata e Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka dënuar një vit mëë parë me 12 vite burg Astrit Avdylin, kreun e bandës...

Operacionalja i gjeti 41 kg heroinë, i riu nga Kurbini: Po i çoja një porosi motrës në Rinas, drogën ma futën në makinë dhe...

Armando Papa, 31 vjeçari nga Kurbini që u arrestua më datë 1 Prill nga Operacionalja me 41 kg heroinë në makinë, ka dalë para...

Shpërndante heroinë dhe kanabis në Gjirokastër, arrestohet 37 vjeçari

Arbër Maliqi, 37 vjeç, është arrestuar nga Policia e Gjirokastrës, pasi shpërndante heroinë dhe kanabis në zona të ndryshme të qytetit. Me vete ai...

Lajmet e fundit