Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

has

Laboratori i drogës në Has, arrestohet biznesmeni turk (DETAJE)

Detaje të reja zbardhen nga laboratori i drogës në Has. Mësohet se është arrestuar një biznesmen turk, duke e çuar kështu në 6 numrin...

“Sukses i qeverisë”, Rama për laboratorin e drogës në Has: Provë e qartë e forcës së shtetit kundër krimit

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas aksionit të policisë shqiptare në bashkëpunim me partnerët ndërkombëtarë për zbulimin e një laboratori të heroinës në Has....

Laboratori i heroinës në Has, një prej të arrestuarve shofer i zjarrfikëses

Një prej të arrestruarve nga operacioni i policisë në Has ku u zbulua një laborator i heroinës, është shofer i zjarrfikëses së Shkodrës. ...

Laboratori i heroinës në Has, Berisha: Operacioni u dekonspirua, dy janë ekstremistë të PS-së

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se operacioni partnerëve ndërkombëtar ndaj laboratorit të heroinës në Has është dekonspiruar. Berisha ka publikuar edhe emrat...

Kapet me shpejtësi tej normave të lejuara, i riu i ofron ryshfet policit, ja si e pëson (VIDEO)

Policia e Lezhës ka goditur një tjetër rast të mitdhënies duke arrestuar në flagrancë drejtuesin e një mjeti. Në pranga u...

A doni të dini si janë hasianët? Ja si i përshkruan botuesja

Has 2018. Nga Anna Shkreli - Artikulli që shitet me shumicë janë kutitë e Dominove, të cilat zënë pjesën kryesore të vitrinave....

Tenton ta vrasë dhe e plagos në këmbë me armë zjarri, arrestohet i riu (EMRI)

Një 30-vjeçar është arrestuar pasi ka tentuar të vrasë me armë zjarri një person duke e plagosur atë më pas në këmbë. ...

Lajmet e fundit