Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

has

Laboratori në Has, zbulohet lidhja e ‘Ronit të Shijakut’ me trafikun e drogës, i afërm i biznesmenit Admir Hoxha

Detaje të reja për laboratorin e drogës në Has dalin në dritë pas lajmit për vdekjen e turkut të shumëkërkuar Nejdet Cesuroglu. ...

Laboratori i drogës në Has, burg për 3 të arrestuarit, 2 të tjerë lirohen

Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg tre nga 5 të arrestuarit për laboratorin e heroinës në Has. Në...

Zbulimi i laboratorit me drogë, denoncimi: Arratiset shefi i Komisariatit të Hasit

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital. Në mesazhin e publikuar nga Berisha në profilin e...

Laboratori i drogës në Has, lihen në burg 5 të arrestuarit

Gjykata e Kukësit ka lënë në burg 5 të arrestuarit për laboratorin e heroinës në fshatin Brenog të Hasit. Në burg...

Laboratori në Has, Prokuroria kërkon burg për 5 të arrestuarit

Prokuroria e Kukësit ka kërkuar arrest me burg për 5 të arrestuarit për laboratorin e heroinës në fshatin Brenog të Hasit. ...

Laboratori në Has, jepet masa e sigurisë për të arrestuarit

Sot pritet që Gjykata e Kukësit të japë masën e sigurisë për 5 të arrestuarit për laboratorin e heroinës në fshatin Brenog  të Hasit....

Zbulohet koka e laboratorit të drogës, pronar i disa hoteleve në Rinas (EMRI)

Zbulohet koka e laboratorit të heroinës në Has. Ai është A.Hoxha nga Kruja i cili tashmë është shpallur në kërkim ndërkombëtar....

Denoncimi: Si u zhdukën 160 kg opium në Has, shefi i komisariatit dhe kryebashkiaku merrnin fitime

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh denoncues në rrjetin e tij social Facebook. Sipas mesazhit i cili është...

Lajmet e fundit