Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

Guardia di Finanza

Guardia Di Finanza përfundon misionin e monitorimit nga ajri në Shqipëri

Ministri i Brendshëm Taulant Balla  gjatë një ceremonie të zhvilluar në Rinas, ka falenderuar të gjithë oficerët e Guardia di Finanza, të cilët morën...

Muhamet Rrumbullaku pret delegacionin e Guardia di Finanza

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Drejtues Madhor Muhamet Rrumbullaku mirëpriti në ambientet e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit, një delegacion...

60 ton naftë kontrabandë në Durrës, në operacion dhe Guardia di Finanza , anija erdhi nga Libia dhe “pazari” u bë në mes të...

Katër shtetas shqiptare, ekuipazh të anijes së peshkimit "Genti", dhe disa shtetas të tjerë të një anije nga Libia, janë arrestuar në kushtet e...

Antidroga dhe Guardia Di Finanza sekuestrojnë 1 ton drogë, reagon Çuçi: Qëndrojmë të vendosur për të vijuar luftën e vazhdueshme me të keqen

Ministri i Brenshëm, Bledi Çuçi, ka reaguar menjëherë pas finalizimit me sukses të operacionit të Policisë së Vlorës në bashkëpunim me Guardi Di Finanza,...

EMRAT/ Aksioni me Guardia di Finanza-n në det, policia e Shtetit deklaratë për mediat: Janë kapur 992 kg drogë, u arrestuan 3 shqiptarë dhe...

Një operacion anti-drogë është zhvilluar mes Guardia di Finanza dhe Policisë së Vlorës. Policia e Vlorës ka bërë me dije se gjatë operacionit u...

Trafikantët djegin gomonen në Shëngjin, Guardia di Finanza e ndoqi dje me helikopter në brigjet e Vlorës

Gomonia e cila u vu në ndjekje pasditen e djeshme në brigjet e Vlorës, është gjetur e djegur sot në Shëngjin. Guardia di Finanza...

Operacion nga ajri dhe deti, Guardia di Finanza i vihet pas skafit me drogë në brigjet e Vlorës

Guardia di Finanza italiane është duke zhvilluar prej më shumë se një ore një operacion në brigjet e Vlorës. Paraprakisht, bëhet me dije se...

VIDEO/ Gledis Nano në helikopter me ekipin e Guardia di Finanza-s, inspektim në veri të vendit për bimë narkotike

Drejtoi i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, së bahsku me një ekip të Guardia di Finanza-s, kanë monitoruar nga ajri me helikopter veriun e...

I dyshuar për korrupsion, arrestohet ish-gjenerali i Guardia di Finanzas në Itali

Fabrizio Lisi, ish-gjenerali i lartë i Guardia di Finanzas në Itali, është arrestuar nën dyshimin për përfshirje në korrupsion, shkruan newsbomb.al. Gjykata e Napolit...

Guardia di Finanza shkatërron grupin që trafikonte kokainë, mediat italiane: Lumenj droge vinin nga Shqipëria, Turqia dhe Holanda

23 persona janë arrestuar nga Guardia di Finanza në Itali, në një operacion të amdh që përfshiu disa rajone në vendin fqinj. Mediat vendase...

Lajmet e fundit