Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
5.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
25 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

grupet kriminale

Ushtarit të KFOR iu pre këmba, reagon ministri i Mbrojtjes: Kriminelët serbë të marrin dënimin e merituar

Ministri i Mbrojtjes së Kosovës, Armend Mehaj, ka shprehur keqardhje për ushtarin hungarez të KFOR-it të cilit ditën e sotme iu pre këmba, pas...

Kreu i SPAK flet për grupet kriminale, nga bashkëpunimi me Cosa Nostra te kartelet në Amerikën Latine: Investojnë në lojëra fati dhe hoteleri, kanë...

Kreu i Strukturës së Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, Altin Dumani ka dhënë një intervistë për gazetën italiane “La Repubblica”, ku ka...

20 të arrestuar dhe 4 në kërkim/ Policia e Tiranës godet dy grupet kriminale, shpërndanin kokainë në lokalet e natës dhe pranë shkollave

Dy grupe kriminale që vepronin në Tiranë dhe shpërndanin kokainë e hashash në lokalet e natës e pranë shkollave, janë goditur nga Policia dhe...

“Ata monitorojnë edhe me dronë”, gazetari Hoxha tregon përse i përdorin kamerat grupet kriminale

Gazetari Artan Hoxha tha mbrëmjen e sotme se duke hequr kamerat grupeve kriminale që i kanë vendosur në qytete, i ndihmojnë ata që të...

Monitoronin lëvizjet e Policisë, “Shqiponjat” çmontojnë kamerat e vendosura nga grupet kriminale në Shkodër

Policia e Shkodrës ka nisur një operacion të padëgjuar në rrugët e kryeqendrës së veriut, për të çmontuar kamerat e sigurisë. Mësohet se ato...

Kraja: Grupet kriminale janë bërë shumë të egra, kanë ndryshuar aktivitet, janë shtrirë deri në Dubai

Kreu i Prokurorisë së Posaçme Arben Kraja gjatë konferencës për " Krimin e Organizuar ndërkombëtar", është shprehur se grupet kriminale shqiptare janë bërë shumë...

Kokaina mes bananeve e kapur në Durrës/ Reagon “Bana King”: Jemi të pafajshëm, grupet kriminale po përdorin linjën pa dijeninë tonë! Nga ta dimë...

31 pako me lëndë narkotike të dyshuar kokainë, u sekuestruan mbrëmë në Portin e Durrësit në një kontejner me banane. Nga informacionet zyrtare u bë...

Sali Berisha NON-GRATA nga Britania e Madhe! E pranon publikisht: Më kanë dërguar letër, më thonë se jam i lidhur me GRUPE KRIMINALE

Ish-kryeministri Sali Berisha ka pranuar publikisht se është shpallur non-grata nga Britania e Madhe. Newsbomb.al publikoi dje ekskluzivisht lajmin se i dërguari i posaçëm...

“Janë vendosur në vendet e origjinës ku prodhohet kokaina”, raporti i SHISH për grupet kriminale shqiptare: Kanë marrë besimin te mafia e huaj

Shërbimi Informativ Shtetëror ka publikuar raportin vjetor të punës për vitin 2021. Në dokumentin e bërë publik nga SHISH thuhet se veprimtaria e grupeve...

“Do derdhet shumë gjak”, gazetarja: Këto janë tre grupet kriminale, janë bërë bashkë dhe po godasin të tjerët

Gazetarja e kronikës Klodiana Lala u shpreh mbrëmjen e sotme se mes disa grupeve kriminale në vend po ndodh një betejë e ashpër. Grupe...

Lajmet e fundit