Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

gruaja

FOTO: Karabinierët italianë gjejnë të vdekur Alfred Vefën, vrau ish-gruan në Toskana

Alfred Vefa, 44 vjeçari shqiptar që tronditi Italinë dy ditë më parë kur qëlloi për vdekje ish-gruan, është gjetur i vdekur në një fshat...

E rëndë në Tiranë, gruaja vetëhidhet nga kati i pestë i pallatit te “21 Dhjetori”

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e "21 Dhjetorit" në Tiranë, ku një grua 45 vjeçe...

Lirohet nga burgu gruaja e “El Chapo”

Emma Coronel Aispuro, gruaja e lordit meksikan të drogës Joaquin “El Chapo” Guzman , do të lirohet nga një burg amerikan të mërkurën, thanë zyrtarët. Coronel u...

FOTO nga spitali: Kjo është gruaja e avokatit që pagoi Nuredin Dumanin ta ekzekutonte! Shokët e tij e rrahën në mes të rrugës

Blerta Bengasi është gruaja e avokatit Alban Bengasi, i cili sipas rrëfimit të Nuredin Dumanit e kishte paguar këtë të fundit që ta rrihte....

Iku në Dubai kur u pendua Dumani, prangoset në Aeroportin e Rinasit avokati i kriminelëve

Alban Bengasi, i njohur pas operacionit "Plumbi i Artë" dhe si avokati i kriminelëve, është arrestuar në hyrje të Shqipërisë. I shpallur në kërkim...

“Gruaja mezi më afrohet mua, jo më ty”, qytetari batuta me Ramën në Spitallë (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka parë nga afër punimet që po kryhen në Spitallë të Durrësit, në vazhdim të projektit të rindërtimit. Ai është ndalur...

E pabesueshme: I ndalon zemra kur po shihte TV, shpëtohet nga partnerja

Ndërhyrja e menjëhershme e gruas së tij shpëtoi nga vdekja e sigurt një 53-vjeçar. Teksa ky i fundit po shikonte televizon, ra në divan...

E RËNDË/ Gjendet pas 12 vitesh gruaja e torturuar nga burri i saj

Një 55-vjeçar ka rënë në pranga pasi akuzohet se për 12 vjet ka izoluar dhe torturuar bashkëshorten. Gruaja arriti që të vidhte një telefon dhe...

Pedagog i Matematikës në Shqipëri, kush është 55 vjeçari që u vra nga karabinierët në Itali

Haxhi Çollaku ka mbetur i vrarë pasditen e djeshme në Itali, në zonën e Padovas. Ai ka refuzuar të ndalonte në një postbllok dhe...

Ra nga kati i dytë, humb jetën gruaja në Vlorë

Një ngjajre e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku një grua ka humbur jetën pasi ka rënë nga kati i dytë i banesës. Ka ndërruar...

Lajmet e fundit