Tirana
scattered clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
29 %
1.5kmh
40 %
Sht
35 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

Gramsh

FOTO/ Aksidenti tragjik në rrugën dytësore Tiranë-Durrës, 35 vjeçarja ishte asistente projektesh

Matilda Salla ka ndërruar jetë në spital pas një aksidenti tragjik që ka ndodhur dje në rrugën dytësore Tiranë-Durrës. Ishte pikërisht rruga që ajo...

U sulmua nga bletët teksa punonte tokën, ndërron jetë 63-vjeçari në Gramsh

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gramsh, ku një burrë ka humbur jetën pasi është pickuar nga bletët. Bëhet me dije se ka ndërruar...

E DHIMBSHME! Dalin fotot e fëmijëve, babait dhe nipit që u mbytën në liqen në Gramsh

Personat në foto janë babai me dy djemtë dhe nipi, të cilët humbën jetën mbrëmjen e djeshme në liqenin e Hidrocentralit të Banjës në...

Ngjarja tragjike në liqenin e Banjës, flet i afërmi: U telefonuam pas dy orësh, por nuk na u përgjigjën

Një ngjarje tronditëse ndodhi mbrëmjen e sotme në Gramsh, ku katër persona, pwrkatwsisht babai me dy djemtë dhe nipin, janë mbytur në Liqenin e...

Tragjedia në Gramsh, identifikohen babai me dy djemtë dhe nipi që u mbytën në liqen

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gramsh, ku raportohet se katër shtetas janë mbytur në Liqenin e Hidrocentralit të Banjës. Bëhet...

Tragjike në Gramsh, babai me dy djemtë dhe kushëririn e tyre mbyten në liqenin e Hidrocentralit

Një ngjarje tragjike raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Gramsh. Policia bën të ditur se katër shtetas, përkatësisht babai me dy djemtë...

Të shtëna me armë për drogën në Gramsh

Të shtëna me armë janë regjistruar në Gramsh mbrëmjen e kësaj të enjte, pas një konflikti për shpërndarjen e drogës Sipas informacioneve të para, ngjarja...

U raportua i humbur nga djali i tij, i moshuari gjendet i mbytur në lumin Devoll

Është gjetur i mbytur një shtetas 75-vjeçar në lumin Devoll pasditen e kësaj të mërkure. Mësohet se i moshuari, banues në Gramsh është gjetur i...

Zhduket pa lënë gjurmë 75-vjeçari nga Gramshi

Një 75-vjeçar është zhdukur pa lënë gjurmë në Gramsh. Bëhet fjalë për Qemal Zylin, i cili për herë të fundit u pa në Njësinë Administrative...

Gjendet një person pa ndjenja në Gramsh, niset me helikopter për në Tiranë

Një person është gjetur pa ndjenja pasditen e sotme, në hyrjen e pallatit ku banon në Gramsh. Bëhet me dije se pa ndjenja është Asllan...

Lajmet e fundit