Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

grabitje

E shfrytëzoi për prostitucion dhe organizoi grabitjen kundër 30-vjeçares, policia zbardh ngjarjen

Policia ka vijuar me operacionin e koduar “Indicia", ku ka zbuluar edhe grabitjen e një shume të madhe parash ndaj një shtetase 30-vjeçare greke...

Po grabiste banesën në Kavajë, policia kap hajutin me “presh” në duar

Një 36-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Kavajës pasi akuzohet për disa vjedhje. Bëhet me dije se në pranga ka rënë Artur Çiku,...

Në kërkim për grabitjen në Astir, 39-vjeçari dyshohet autor i një vrasje të bujshme në vend

Një grabitje në një pikë këmbimi valutor ndodhi pak ditë më parë në Astir, Tiranë. Në lidhje me ngjarjen policia shpalli në kërkim autorin Artan...

I dënuar dhe dy herë i deportuar nga Britani, shqiptari s’ndalet, udhëton në Londër dhe shijon luksin

I dënuar për vjedhje dhe dy herë i deportuar nga Britania. Duket se asgjë nuk e ndal shqiptarin që të kthehet në Londër dhe...

Policia parandalon grabitjen në Lushnjë, arrestohen në oborrin e shtëpisë të rinjtë e armatosur (EMRAT)

Tre të rinj janë arrestuar në kushtet e flagrancës nga Komisariati i Policisë Lushnjë, pasi po tentonin të grabisnin një shtëpi. Shërbimet janë njoftuar...

Shpallet në kërkim autori i grabitjes në Astir, arrestohet pronari garazhit, i tha policisë se nuk e njihte qiramarrësin  

Policia ka zbardhur ngjarjen e shënuar pak ditë më parë në Astir, ku një person në kërcënimin e armës grabiti një pikë këmbimi valutor. Në...

I vodhën 40 mijë euro bashkëatdhetarit të tyre në vitin 2022, arrestohen 2 shqiptarët në Greqi (EMRAT)

Dy shtetas shqiptarë, Alfons Ndoci dhe Geraldo Jaho janë arrestuar këtë të shtunë në Greqi. Ndoci dhe Jaho u përfshin në një sherr në një...

FOTO: Grabitja me armë e “Wester Union” në Astir, autori mori 30,000 euro dhe iku me biçikletë

Newsbomb.al ka siguruar një fotografi nga vendngjarja, pika e këmbimit valutor që u grabit me armë mëngjesin e kësaj të shtune në zonën e...

Grabitje me armë në Astir, një person futet në “exchange” dhe merr 30.000 euro

Një grabitje me armë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në Tiranë në zonën e "Unazës së Re". Mësohet se një person ende...

SPAK zbërthen skemën: Shoferi i Ardi Veliut me grupet kriminale vidhnin sende luksi në Francë dhe i shisnin në Shqipëri me vlerë miliona euro...

SPAK ka dhënë informacion në lidhje me goditjen e dy grupeve kriminale, ku ka nisur hetimi për 17 persona, mes tyre dhe Sokol Idrizaj,...

Lajmet e fundit