Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

GPS

“Familja ime është në rrezik”, eksperti i njohur i IT zbulon GPS që i kishin vendosur në makinë (VIDEO)

Eksperti i njohur i IT, Genti Progni u bën thirrje autoriteteve shqiptare që të marrin masa për të siguruar jetën e tij dhe të...

Rrëmbimi i policëve të Kosovës, Vuçiç: Efektivët po kërkonin kërpudha, nuk u punonte GPS

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç në një konferencë për media ka folur për rrëmbimin e tre policëve të Kosovës nga Serbia. Vuçiç edhe një herë...

Policia zbardh skemën: Si u mor me qira Audi luksoz Q8 në Kosovë dhe u shit në Tiranë, GPS u çmontua në një servis...

Dy të rinj kanë rënë në prangat e Policisë së Tiranë dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi kanë marrë me qira...

Vendosi GPS poshtë një makine në Pogradec, policia shpall në kërkim 28-vjeçarin

Është shpallur në kërkim Sindi Syzo, i cili dyshohet se ka vendosur GPS në makinën e Eris Çekanit në Pogradec. Në përfundim të veprimeve të...

E akuzoi se i ka vënë GPS në makinë, flet Brian Syzo: S’kam lidhje me ngjarjen, duan të më bëjnë presion që mos dëshmoj...

Brian Syzo i akuzuar sot nga Eris Çekani si personi që mund t’i ketë vendosur në makinën e tij GPS, ka folur në lidhje...

I vendosën GPS poshtë makinës, pronari i mjetit flet me emra dhe tregon se me kë ka konflikte

Ka folur pronari, Eris Çekani, të cilit mëngjesin e sotëm në Pogradec poshtë makinës i kishin vendorur një GPS, për të gjërmuar vendndodhjen. I pyetur...

Kokaina mes plehut kimik, eksperti Karamuço: Ngarkesa kishte dy GPS, dyshohet se është orientuar nga Dubai

Profesori dhe eksperti i kriminologjisë, Ervin Karamuço është shprehur mbrëmjen e sotme se ngarkesa me pleh kimik që erdhi nga Kolumbia në Shqipëri dhe...

Defekt i rëndë: Del jashtë përdorimit sistemi i GPS në të gjithë Europën

Një defekt i rëndë teknik ka shkaktuar që sistemi i navigimit satelitor në Europë të dalë jashtë funksionit. Lajmin e ka...

Misteri i grabitjes së çiftit në Korçë, autorët humbin gjurmët edhe në GPS, telefonat e polices u kën pas…

Pavarësisht se vetë çifti i grabitur ka dëshmuar në Polici rrethanat e plota të ngjarjes, autorët mbeten ende të paidentifikuar. Si proces të parë...

Lajmet e fundit