Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

gomone droge

Kapet gomone me mbi 1 ton kanabis në Itali, pranga dy shqiptarëve (Emrat/Detajet)

Policia shqiptare, përmes një njoftimi për media bën me dije se operacioni i kapjes së gomones me mbi 1 ton kanabis në Itali, ka...

Operacioni “Stuhia”, sekuestrohen dy gomone të parregjistruara në Vlorë

Forcat e policisë së Vlorës kanë përmbyllur operacionin e koduar “Stuhua” me sekuestrimin e dy gomoneve pa dokumentacionin përkatës. Nga hetimet ka rezultuar se...

Kapet gomonia me 506 kg kanabis pranë brigjeve italiane, pranga skafistëve shqiptarë

Plot 506 kilogram kanabis sativa janë sekuestruar gjatë një operacioni të përbashkët të Guardia di Finanza, Frontex dhe Policisë Shqiptare. Në...

Policia shqiptare reagon për gomonen me drogë të kapur në Itali: Nuk u nis nga brigjet tona

Pas lajmeve të publikuara nga disa media sot, për kapjen e një gomoneje me lëndë narkotike në brigjet italiane, Policia e Shtetit e cila...

Kapet gomonia me 300 kg mariuanë, pranga dy shqiptarëve

Mjeti lundrues i Guardia di Finanza BSO110 i Qendrës së GdF Vlorë, në bordin e të cilit ndodhej edhe efektiv i Delta Forcë...

Lajmet e fundit