Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
45 %
1kmh
0 %
Pre
33 °
Sht
33 °
Die
25 °
Hën
31 °
Mar
31 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

Gold AG

“Babai më ka vdekur kur isha 6 vjeç”, Gold AG tregon arsyen prekëse pse u fut në sallë kur lindi djali

Arian Agushi, ose i njohur ndryshe me emrin Gold Ag është një ndër reperët më të dashur për publikun. Më 26 shtator ai u...

“Pas një kohë prap u pamë”, Gold AG takon ish-drejtuesin e UÇK-së në Hagë

Reperi i njohur kosovar Gold AG, ka vizituar ish-anëtarin e Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Rexhep Selimin, i cili po mbahet në paraburgim nga...

Reperi shqiptar jep lajmin e bukur: Baba për herë të dytë

Reperi i famshëm, Arian Agushi, i njohur si Gold Ag, dhe bashkëshortja e tij Ermira, do të bëhen prindër për herë të dytë. Këtë lajm...

“Allahu të udhëzoftë”, hajduti i vjedh atletet te dera e shtëpisë, reperi shqiptar publikon VIDEON

Gold Ag ka publikuar pamjet e kamerave të sigurisë tek hyrja e ndërtesës ku ai banon. Nga pamjet e publikuara shihet se si një...

I vjedhin atletet në derë të shtëpisë, Golg Ag i nxjerr videon: Do ia jepja nëse m’i kërkonte, por jo t’i merrte si në...

Reperi i njohur Gold AG ka publikuar sot një video ku bën me dije se një person i ka vjedhur dy palë atlete në...

29 vite pa të, Gold Ag me shpirtin “copë” kujton të atin: Për çdo namaz bre babë po boj dua, veç njëher me t’pa...

Reperi i njohur Arian Agushi, ose ashtu si të gjithë e njohim me emrin e artit, Gold Ag, shumë vite më parë ka humbur...

“Varje në mes të Tiranës kriminelit”, Gold Ag reagon i revoltuar për vrasjen makabre në Fier

Vrasja makabre e 8-vjeçarit mbrëmjen e djeshme në Fier ka tronditur të gjithë shqiptarët anë e mbanë. Ky krim ka irrituar edhe figura publike, të...

Dhunuan 18-vjeçaren për vdekje, Gold Ag reagon i trondit pas ngjarjes së rëndë në Ferizaj: Qef të kesh vajzë edhe zor ta ruash, del...

Një ngjarje e rëndë tronditi ditën e djeshme qytetin e Ferizajt në Kosovë, pasi një 18-vjeçare u dhunua për vdekje dhe u braktis në...

Ndërron jetë në moshën 33-vjeçare këngëtari i njohur shqiptar

Ka ndërruar jetë këngëtari dhe autori i shumë këngëve në moshën 33-vjeçare Ylber Aliu. Lajmin e trishtë e kanë bërë me dije figurat publike me...

Gold Ag dërgon djalin te varri i babait: Gjysh ka ardhur të të shohë nipi

Gold Ag është një ndër artistët më të ndjekur dhe më të komentuar në showbizzin shqiptar. Reperi është mjaft aktiv në rrjetet e tij...

Lajmet e fundit