Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

Getoar Selimi

“JEM NJO”, publikohet bashkëpunimi muzikor i dy reperëve të njohur me sopranon e famshme Inva Mula (VIDEO)

Dy reperët e njohur MC Kresha dhe Getoar Selimi kanë bashkuar forcat për një projekt të përbashkët muzikor me sopranon shqiptare me famë ndërkombëtare,...

Getoar Selimi bën rrëfimin prekës: Kur lindi vajza mësova sëmundjen time

Reperi Getoar Selimi është një ndër reperët të cilët nuk preferon të japë intervista dhe ato që ka dhënë janë të pakta. Së fundmi ai...

Marina Vjollca dhe Geti “arratisen” me pushime në Siçili, pozojnë pranë vullkanit Etna

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një prej çifteve më të pëlqyer dhe të komentuar në medien rozë.  Së fundmi dyshja kanë nisur pushimet...

Geti uron me fjalë zemre Marinën për ditëlindje (FOTO)

Në familjen e reperit Getoar Selimi sot ka festë. Bashkëshortja e tj, Marina Vjollca ka ditëlindjen dhe padyshim është një ditë gëzimi në familje....

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! “Picirrukja” e Marinës dhe Getoarit vjen në jetë

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Bebushja e çiftit ka ardhur...

Merr fund dilema! Marina Vjollca me këto foto e thotë njëher e mirë gjininë e bebit

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen prindër për herë të parë. Së fundmi ka qenë Marina ajo e cila ka ndarë me ndjekësit...

Me pushime në Dubai, Marina Vjollca pozon duke marrë rreze në varkë: Kokrrën e qejfit….

Një ditë pasi konfirmuan se do të bëhen prindër për herë të parë, Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi u zhvendosën në Dubai, aty...

Dhanë lajmin e mirë se do të bëhen prindër, Marina dhe Getoari “arratisen” drejt Dubait (FOTO)

Dubai është kthyer në destinacionin e preferuar të vipave për të kaluar pushimet. Vetëm një ditë pasi dhanë lajmin e mirë se do të bëhen...

Prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës që po presin Marina dhe Getoar

Marina Vjollca dhe Getoar Selmi janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Së fundmi në rrjetet sociale qarkullon lajmi se Marian është...

Getoari bën gjestin special për Marinën, i dhuron skulpturën me fytyrën e saj të gdhendur për ditëlindje (FOTO)

Moderatorja e njohur Marina Vjollca ka festuar dje 31-vjetorin e lindjes, ku ka marrë urime dhe dhurata të shumta nga miqtë e të afërmit...

Lajmet e fundit