Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

Gerta Allushi

Letra e 18 vjeçares shqiptare që kanceri i mori jetën: Doja të isha e lirë, të bëja jetën që do jetoja nëse s’do isha...

Gerta Allushi, një vajzë 18 vjeçare me origjinë shqiptare por e lindur dhe e rritur në Itali, është ndarë tragjikisht nga jeta pas diagnostifikimit...

Dhimbje për prindërit dhe motrën, mediat italiane japin lajmin e trishtë për ndarjen nga jeta të 18 vjeçares shqiptare

"Disa gjëra në moshën tetëmbëdhjetë vjeçare as që duhet të ekzistojnë. Kështu, në lulen e rinisë, e mori një sëmundje e pashërueshme, Gerta Allushin,...

Lajmet e fundit